O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.08.2016
Kdo byl člověk, jehož kosti se letos v červnu našly v zemi u zbraslavské základní školy, zůstane zřejmě tajemstvím. Policie případ takzvaně „uložila“ s tím, že se jedná o už starší ostatky a že nemá podezření na trestný čin.
Přidáno: 24.08.2016
V kauze vyvěšení červených trenýrek na Pražském hradě dnes soud vyslechne první svědky. O způsobené škodě na stožáru a střeše mají mluvit hlavně předvolaní policisté. Umělecká skupina Ztohoven tvrdí, že téměř 55tisícovou škodu nezpůsobila.
Přidáno: 23.08.2016
Původem irácký podnikatel v Brně otevírá islámské kulturní centrum. Zatím jen ve zkušebním provozu. Nenápadný dům ve čtvrti Královo Pole budí mezi místními rozporuplné emoce. Provozovatel kulturního centra ale ujišťuje, že chce lidem jen přibližovat islámskou kulturu a zve kohokoliv bez ohledu na vyznání.
Přidáno: 23.08.2016
Bývalý ředitel litoměřické vazební věznice Tomáš Líbal dostal za podplácení a nedovolené ozbrojování od táborského soudu tříletou podmínku. Podle obžaloby nabídl loni v létě v Pracově na Táborsku tehdejšímu generálnímu řediteli Vězeňské služby Pavlu Ondráškovi úplatek. Líbal jakoukoli vinu popírá a tvrdí, že celý případ má politické pozadí. Rozsudek není pravomocný. Líbal se proti němu odvolal.
Detail éčka
Detail
KódE150d
NázevAmoniak - sulfitový karamel
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí - Může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
PoužitíVyužívá se k barvení kyselých potravin a nealkoholických nápojů.
ÚčinkyNejsou prokázány žádné negativní účinky, některé zdroje však spojují karamel s dětskou hyperaktivitou

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.