O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
S žebráním v Českém Krumlově je konec. Žebráci, kteří obtěžovali turisty, se z centra stáhli. Frekventovaná parkoviště, městský park a Náplavku totiž hlídají pracovníci bezpečnostní agentury. Největším trestem je prý pro žebráky vylití alkoholu.
Přidáno: 27.07.2016
Česká pravidla pro řidiče nejsou ani zdaleka dokonalá. A mnozí šoféři toho využívají: naučili se totiž velmi efektivní kličky, jak předpisy obcházet. Díky nim každý rok bodům, pokutám i zákazům řízení uniknou tisíce šoférů. Mnozí z nich se navíc postihu vyhýbají opakovaně. A úřady – navzdory průběžně zpřísňovaným vyhláškám – jsou na ně krátké.
Přidáno: 27.07.2016
Od nového školního roku budou mít některé školy v Praze 5 u vstupních dveří videotelefon. Přístroje mají přispět k tomu, aby do školních budov nevstupovali lidé, kteří tam nemají co dělat nebo mohou být nebezpeční. Je to mimo jiné reakce na předloňský útok ve Žďáře nad Sázavou, kde psychicky nemocná žena ubodala ve škole studenta.
Přidáno: 27.07.2016
Lidé mají v některých případech právo vlastnit nemovitost, kterou si koupili od tzv. nevlastníka. Rozhodl o tom Ústavní soud. Zastal se ženy, která si koupila dům a netušila, že patřil ještě někomu jinému. Tento nevlastník si na něj pak nárokoval práva.
Detail éčka
Detail
KódE536
NázevHexakyanoželeznatan draselný
KategorieProtispékavá látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka se přidává k soli, aby nehrudkovatěla.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.