O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.08.2016
Ve věku 74 let zemřela v úterý večer bývalá československá sportovní gymnastka Věra Čáslavská. Zprávu, kterou jako první zveřejnil na svém facebookovém profilu spisovatel Pavel Kosatík, potvrdila Českému rozhlasu režisérka Olga Sommerová. Čáslavská bojovala s rakovinou slinivky.
Přidáno: 31.08.2016
Vrchní soud v Praze dnes projedná odvolání Lukáše Nečesaného, který se brání 13letému nepravomocnému trestu za pokus o vraždu kadeřnice. Soud chtěl případ projednat už v červenci, obžalovaný mladík ale uvedl, že je nemocný, a předložil lékařskou zprávu z nemocnice, kterou řídí jeho otec.
Přidáno: 31.08.2016
Dosud nezveřejněná videa z paniky vyvolané Konvičkovým vystoupením na Staroměstském náměstí poskytl policii Tomáš Ságl. Právě záznam z kamery v jeho restauraci, který sdílel na sociální síti, ukázal, jak lidé vyděšeně reagovali na akci odpůrců islámu - falešné obsazení Islámským státem.
Přidáno: 31.08.2016
Česká turistka Pavlína Pížová, která přežila měsíc v opuštěné chatě v horách na Novém Zélandu, se vrací do Česka. Podle české honorární konzulky v Queenstownu Vlaďky Kennet by měla dorazit ve čtvrtek.
Detail éčka
Detail
KódE551
NázevOxid křemičitý
KategorieProtispékavá látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíOxid křemičitý pohlcuje vodu a přitom si zachová sypkost. Přidává se např. do kypřícího prášku, soli, koření a kakaa.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.