O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 21.10.2016
Soudy letos dostaly dvě desítky stížností na krajské volby, podobně jako po minulých krajských volbách před čtyřmi lety. Žádná se podle informací ČTK netýká Vysočiny, Jihočeského, Pardubického a Zlínského kraje, kde tak výsledek regionálních voleb platí. Desetidenní lhůta pro předložení volebních stížností u krajských správních soudů skončila v pátek.
Přidáno: 21.10.2016
Hejtmanem Pardubického kraje se v pátek stal opět stal Martin Netolický z ČSSD. Krajskou vládu jeho strana složila s Koalicí pro Pardubický kraj, ODS a STAN. Netolický byl jediným navrženým kandidátem . V tajné volbě získal hlasy 33 z 44 přítomných krajských zastupitelů.
Přidáno: 21.10.2016
Ze zprávy Muži a násilí v České republice, kterou vypracovala Rada vlády pro rovnost žen a mužů, vyplývá, že nejčastějšími oběťmi násilí v České republice jsou ženy finančně závislé na svých partnerech.
Přidáno: 21.10.2016
Zabránit pančování vína při prodeji a omezit černý trh, to jsou hlavní cíle vládní novely vinařského zákona. Za falšování vína by měla hrozit pokuta až 50 milionů korun, teď je to maximálně 5 milionů. Novinka také zpřísňuje podmínky dovozu a prodeje sudového vína. To se nebude moct prodávat jinde než u výrobců nebo dovozců a zakáže se prodej vína z automatů.
Detail éčka
Detail
KódE552
NázevKřemičitan vápenatý
KategorieProtispékavá látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka zabraňuje vlhnutí soli a používá se také pro protispékavé schopnosti v kakau, sušené zelenině a strouhaném sýru.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Používá se proti překyselení žaludku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.