O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.05.2016
U Krajského soudu v Brně začal soud s Američanem Kevinem Dahlgrenem. Ten je obžalovaný z čtyřnásobné vraždy v Brně-Ivanovicích, kterou měl spáchat před třemi lety. Podle státní zástupkyně byl Dahlgren v době činu emočně nestabilní a trpěl paranoiou. Hrozí mu až doživotí. Samotný Dahlgren odmítl vypovídat.
Přidáno: 31.05.2016
Český hydrometeorologický ústav i dnes varuje před silnými bouřkami s přívalovými dešti. Výstraha platí až do půlnoci a to skoro pro celou republiku s výjimkou Plzeňského a Karlovarského kraje. Zatím nejvydatněji dnes ráno pršelo na jihu Česka. Pokud oblast zasáhnou další přívalové deště, hrozí tam i zvýšení hladin řek.
Přidáno: 31.05.2016
Slezská univerzita v Opavě otevře jako první vysoká škola v republice úplně nový studijní obor zaměřený na seniory. Absolventi najdou uplatnění v denních stacionářích nebo penzionech, kde budou starší lidi dál vzdělávat. S tím, jak se zvyšuje věkový průměr obyvatel, totiž roste i poptávka po této profesi.
Přidáno: 31.05.2016
Zákon o prokazování původu majetku by dnes měli ve druhém čtení projednat poslanci. Vládní návrh předpokládá, že by finanční správa nově porovnávala majetek s odevzdaným daňovým přiznáním. Pokud odhalí, že hodnota neevidovaného jmění převyšuje sedm milionů korun, vyzvala by poplatníka, aby prokázal jeho původ. Nedoložený majetek by pak mohly úřady zdanit a vyměřit i penále až do výše 100 procent.
Detail éčka
Detail
KódE555
NázevKřemičitan draselno-hlinitý
KategorieProtispékavá látka
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíPoužívá se pro protispékavé schopnosti v kakau, sušené zelenině a strouhaném sýru.
ÚčinkyDlouhodobá konzumace hlinitých iontů je spojována s Alzheimerovou chorobou.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.