O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.08.2016
Německá policie bude moci v budoucnu pronásledovat pachatele až na území České republiky bez toho, aby o tom informovala české úřady. A podobně to bude mít i česká policie v Německu. Vjet takto budou moci policisté do vzdálenosti deset kilometrů od státní hranice. Umožňuje to nová policejní dohoda mezi oběma státy, která začne platit od 1. října. Ratifikační smlouvy jsou už podepsané, tento týden si je obě země vyměnily.
Přidáno: 24.08.2016
Kdo byl člověk, jehož kosti se letos v červnu našly v zemi u zbraslavské základní školy, zůstane zřejmě tajemstvím. Policie případ takzvaně „uložila“ s tím, že se jedná o už starší ostatky a že nemá podezření na trestný čin.
Přidáno: 24.08.2016
V kauze vyvěšení červených trenýrek na Pražském hradě dnes soud vyslechne první svědky. O způsobené škodě na stožáru a střeše mají mluvit hlavně předvolaní policisté. Umělecká skupina Ztohoven tvrdí, že téměř 55tisícovou škodu nezpůsobila.
Přidáno: 23.08.2016
Před dvěma lety učinil exposlanec David Rath ze smrti svého otce věc veřejnou. Teď se smrt Ratmíra Ratha bude rozebírat znova: Michal Rath v žalobě obviňuje svého bratra Davida ze „zanedbání péče o umírajícího otce“. Expolitik kontroval po svém: podal na Michala Ratha trestní oznámení, v němž sourozence viní z krádeže šperků po matce.
Detail éčka
Detail
KódE575
NázevGlukono-delta-lakton
KategorieKypřící látka, Regulátor kyselosti
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíV uzeninách zabraňuje růstu mikroorganismů, upravuje pH a působí jako kypřící látka.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.