O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.07.2016
Kriminalisté vyslechli bývalého ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého. Tentokrát ale ne ke korupčním kauzám, v nichž čelí obvinění, ale k ostře sledované kauze Bereta týkající se úniků z policejních spisů. Dbalý byl totiž podle svého zápisníku v kontaktu s jedním z obviněných, expolicistou Igorem Gáboríkem. Jak zjistil Zpravodajský web Českého rozhlasu, k výslechu bude muset i Dbalého bývalý obhájce Roman Hošta či lobbista Ivo Rittig.
Přidáno: 28.07.2016
Téměř čtyři hodiny vypovídal před sněmovní vyšetřovací komisí ke kritizované reorganizaci části policie olomoucký vrchní státní zástupce Ivo Ištvan. Komise jednala za zavřenými dveřmi. Ištvan po své výpovědi pouze řekl, že komisi doručil takzvanou Šlachtovu zprávu dokazující údajné propojení špiček policie s organizovaným zločinem. Po Ištvanovi před poslance předstoupil bývalý ředitel ÚOOZ Robert Šlachta, který vypovídal celkem pět hodin. Podrobnosti ze slyšení neuvedl.
Přidáno: 29.07.2016
Vznik úřadu dětského ombudsmana se nejspíš odkládá. Podle ministra pro lidská práva a legislativu Jiřího Dienstbiera (ČSSD) se do konce volebního období možná nepodaří příslušný zákon prosadit. Z údajů kanceláře veřejného ochránce práv vyplývá, že dětí, které potřebují pomoc, v posledních letech přibývá.
Přidáno: 29.07.2016
Cestující na trati z Brna do Jihlavy musí ode dneška počítat s omezením. Kvůli opravám na kolejích tam začala dvoutýdenní výluka mezi stanicemi Zastávka u Brna a Okříšky. V obou směrech přes Třebíč a Náměšť nad Oslavou přepravují cestující autobusy.
Detail éčka
Detail
KódE578
NázevGlukonát vápenatý
KategorieZpevňující látka, Sekvestrant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíGlukonát vápenatý se používá k zachování barvy a zpomalování žluknutí potravin a jako zpevňující látka v ovocných a zeleninových konzervách a marmeládách.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Jedná se o zdroj vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.