O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.08.2016
Do Česka minulý týden přijela skupina osmi uprchlíků, které země musí přijmout z Řecka či Itálie na základě přerozdělovacích kvót schválených EU. Skupina běženců prošla bezpečnostní prohlídkou a nyní s nimi ministerstvo vnitra provádí obvyklé řízení o udělení mezinárodní ochrany.
Přidáno: 29.08.2016
Případnému trestnímu stíhání bývalého šéfa komunistů Milouše Jakeše, někdejšího československého premiéra Lubomíra Štrougala a expředsedy tehdejší slovenské vlády Petera Colotky v Německu nijak nebrání jejich české občanství. Pokud jsou dány podmínky pro stíhání podle německého práva, není důvod, proč by se nemohlo uskutečnit, uvedlo v pondělí české ministerstvo spravedlnosti. Muži čelí trestnímu oznámení kvůli zabití pěti německých emigrantů na hranicích.
Přidáno: 29.08.2016
Kratší studium jako lék na mizející zdravotnický personál. Přesně takový recept vznikl na ministerstvu zdravotnictví. Novelu zákona, která zjednoduší vzdělávání nových zdravotních sester, schválila vláda a teď míří do poslanecké sněmovny.
Přidáno: 29.08.2016
Mýto na českých dálnicích a silnicích první třídy bude dál vybírat firma Kapsch. Ministerstvo dopravy s ní podepsalo dodatky k současné smlouvě, která měla původně skončit koncem roku. Za tři další roky dá stát společnosti Kapsch 5,27 miliardy korun.
Detail éčka
Detail
KódE585
NázevMléčnan železnatý
KategorieStabilizátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
Není vhodné pro děti - Není vhodné pro děti
PoužitíLátka se využívá ke stabilizaci barvy černých oliv.
ÚčinkyJedna forma této látky může způsobovat nežádoucí reakce u nemluvňat. Jinak nejsou známy žádné negativní účinky na lidské zdraví. Jedná se o zdroj železa.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.