O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
O tom, co všechno má obsahovat nová smlouva s firmou Kapsch o výběru mýta na další tři roky, bude ve středu jednat vláda. Stát chce do smlouvy zakotvit nové povinnosti pro Kapsch, vedle toho chce ale vyjednat i výraznou slevu za služby. Hodnota zakázky, kterou má Kapsch dostat bez veřejné soutěže, je celkem 7,5 miliardy korun. Stát chce vyjednat cenu kolem šesti miliard.
Přidáno: 27.07.2016
ROZHOVOR. Jediný útočník s pistolí dokázal paralyzovat Mnichov a strhnout na sebe obrovskou mediální pozornost. Právě to podle odborníka na terorismus Miroslava Mareše inspiruje další potenciální vrahy, kteří o podobném činu přemýšlí. V následujících měsících a letech podle něj Evropu zasáhne vlna podobných útoků jako v Nice, Mnichově či Würzburgu, které se odehrály v posledních dvou týdnech.
Přidáno: 27.07.2016
Česká pravidla pro řidiče nejsou ani zdaleka dokonalá. A mnozí šoféři toho využívají: naučili se totiž velmi efektivní kličky, jak předpisy obcházet. Díky nim každý rok bodům, pokutám i zákazům řízení uniknou tisíce šoférů. Mnozí z nich se navíc postihu vyhýbají opakovaně. A úřady – navzdory průběžně zpřísňovaným vyhláškám – jsou na ně krátké.
Přidáno: 27.07.2016
Případem Lukáše Nečesaného, který je podezřelý, že v roce 2013 vážně poranil kadeřnici v Hořicích, se bude dnes zabývat Vrchní soud v Praze. Krajský soud v Hradci Králové v dubnu poslal mladíka za pokus o vraždu na 13 let do vězení. Nečesaný tvrdí, že je nevinný a proti verdiktu se odvolal.
Detail éčka
Detail
KódE153
NázevMedicinální uhlí
KategorieBarvivo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíMedicinální uhlí se vyrábí zuhelněním rostlinného materiálu. Je obsažen v nápojích a cukrovinkách.
ÚčinkyPři výrobě barviva vznikají karcinogeny, ale není prokázáno, že se při konzumaci uvolňují do organismu.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.