O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.08.2016
Vrchní soud v Praze dnes projedná odvolání Lukáše Nečesaného, který se brání 13letému nepravomocnému trestu za pokus o vraždu kadeřnice. Soud chtěl případ projednat už v červenci, obžalovaný mladík ale uvedl, že je nemocný, a předložil lékařskou zprávu z nemocnice, kterou řídí jeho otec.
Přidáno: 31.08.2016
Dosud nezveřejněná videa z paniky vyvolané Konvičkovým vystoupením na Staroměstském náměstí poskytl policii Tomáš Ságl. Právě záznam z kamery v jeho restauraci, který sdílel na sociální síti, ukázal, jak lidé vyděšeně reagovali na akci odpůrců islámu - falešné obsazení Islámským státem.
Přidáno: 31.08.2016
Česká turistka Pavlína Pížová, která přežila měsíc v opuštěné chatě v horách na Novém Zélandu, se vrací do Česka. Podle české honorární konzulky v Queenstownu Vlaďky Kennet by měla dorazit ve čtvrtek.
Přidáno: 31.08.2016
Policisté očekávají v poslední den prázdnin silnější provoz. Proto bude hlavně na nejvytíženějších tazích rozmístěno více hlídek.
Detail éčka
Detail
KódE626
NázevKyselina guanylová
KategorieLátka zvýrazňující chuť a vůni
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíLátka se přidává do potravin ke zvýraznění aroma.
ÚčinkyNěkteré zdroje uvádějí nežádoucí reakce u citlivých jedinců. Také lidé se sklonem k onemocnění dnou a lidé, kteří se léčí diuretiky zadržujícími kyselinu močovou, by se měli vyhýbat vysokým dávkám těchto látek.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.