O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.08.2016
Marek Dalík vyrazil den před nástupem do vězení do ciziny. Fotku Dalíka na pražském letišti zveřejnil ráno na Twitteru europoslanec za ANO Petr Ježek. Marek Dalík pravost fotografie pro server Neovliní.cz potvrdil. Na útěku prý není, do vězení v pražské Ruzyni se zítra chystá nastoupit.
Přidáno: 31.08.2016
Věra Čáslavská podle premiéra Bohuslava Sobotky z ČSSD udělala hodně pro šíření dobrého jména v tehdejším Československu. Ocenil i její občanskou odvahu, se kterou se postavila proti sovětské okupaci v roce 1968.
Přidáno: 31.08.2016
Ještě nedávno se Fakultní nemocnice Motol chlubila tím, že pere nemocniční prádlo za 11 milionů ročně. Teď ale vypisuje výběrové řízení na poskytovatele těchto služeb za 150 milionů korun.
Přidáno: 31.08.2016
Zastavují na výstražná světla nebo zakrývají poznávací značky. Tak se někteří řidiči v hlavním městě snaží vyhnout placení v nových parkovacích zónách. Ty začaly v Praze 5 a 6 platit před týdnem.
Detail éčka
Detail
KódE632
NázevInosinát draselný
KategorieLátka zvýrazňující chuť a vůni
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíZvýrazňuje některá aroma. Používá se v uzeninách, omáčkách a kořeních přípravcích .
ÚčinkyNěkteré zdroje uvádějí nežádoucí reakce u citlivých jedinců. Také lidé se sklonem k onemocnění dnou a lidé, kteří se léčí diuretiky zadržujícími kyselinu močovou, by se měli vyhýbat vysokým dávkám těchto látek.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.