O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.05.2016
Prezident Miloš Zeman udělil už druhou milost ve svém funkčním období. Omilostnil vězně, který má vážné zdravotní problémy. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček Českému rozhlasu řekl, že podnět k propuštění předal prezidentovi ministr spravedlnosti Robert Pelikán z hnutí ANO.
Přidáno: 31.05.2016
Zpřísnění původního trestu na osm let vězení a zvýšení peněžitého trestu na téměř 22 milionů korun požaduje náměstek pražské vrchní státní zástupkyně Adam Bašný pro lobbistu Marka Dalíka. Uvedl to dnes při před pražským vrchním soudem, který projednává odvolání v kauze korupce při nákupu obrněných vozidel Pandur pro českou armádu.
Přidáno: 31.05.2016
U Krajského soudu v Brně začal soud s Američanem Kevinem Dahlgrenem. Ten je obžalován z čtyřnásobné vraždy v Brně-Ivanovicích, kterou měl spáchat před třemi lety. Podle státní zástupkyně byl Dahlgren v době činu emočně nestabilní a trpěl paranoiou. Hrozí mu až doživotí. Samotný Dahlgren odmítl vypovídat.
Přidáno: 31.05.2016
Předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš odvolal z funkce ředitelku Ústavu experimentální medicíny Evu Sykovou. Kauza léčby kmenovými buňkami, na kterou upozornila Česká televize, prý poškodila dobré jméno akademie.
Detail éčka
Detail
KódE632
NázevInosinát draselný
KategorieLátka zvýrazňující chuť a vůni
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíZvýrazňuje některá aroma. Používá se v uzeninách, omáčkách a kořeních přípravcích .
ÚčinkyNěkteré zdroje uvádějí nežádoucí reakce u citlivých jedinců. Také lidé se sklonem k onemocnění dnou a lidé, kteří se léčí diuretiky zadržujícími kyselinu močovou, by se měli vyhýbat vysokým dávkám těchto látek.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.