O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 23.10.2016
Premiér Bohuslav Sobotka seznam osob navržených na vyznamenání dostal k podpisu tuto středu, kdy ho také kontrasignoval. Uvedl to v neděli v prohlášení zaslaném ČTK.
Přidáno: 23.10.2016
Trvalé úložiště radioaktivního odpadu a vyhořelého jaderného paliva by bylo nejvhodnější postavit přímo v místě jaderné elektrárny - v Dukovanech, nebo v Temelíně. V nedělních Otázkách Václava Moravce to uvedla předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) Dana Drábová.
Přidáno: 23.10.2016
Nepříjemné esemesky nebo vyhrožování - to zažívají oběti stalkingu, tedy nebezpečného pronásledování. Když se následně obrátí na policii, ne vždy uspějí. Jak ukazují loňské statistiky, lidé oznámili zhruba 500 případů stalkingu, ale 80 procent z nich policie ukončila jako neoprávněné.
Přidáno: 23.10.2016
Ministr kultury Daniel Herman z KDU-ČSL tvrdí, že má důkazy o vyškrtnutí Jiřího Bradyho ze seznamu vyznamenaných. Údajně jde o textovou zprávu a dopis od kanceláře prezidenta republiky. Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček se ale brání, že jméno Jiřího Bradyho na seznamu vyznamenaných, který prezident podepsal, vůbec nebylo. Podle něj navíc prezident žádný dopis ministrovi kultury neposlal.
Detail éčka
Detail
KódE640
NázevGlycin a jodná sůl
KategorieLátka zvýrazňující chuť a vůni
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíGlycin se používá ke zvýraznění aroma, k rychlejšímu uzení a zabraňuje vzniku sraženin a zpomaluje žluknutí.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky této látky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.