O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
V reakci na požadavky mezinárodních organizací ministerstvo spravedlnosti připravilo novelu, která zpřísní tresty za podporu terorismu. Podle hodnocení organizací Česko v tomto ohledu zaostává za pokrokovým zbytkem světa. Informovaly o tom Lidové noviny. Nově by mělo těm, kteří veřejně teroristické útoky schvalují nebo podporují teroristy, hrozit trest až 12 let odnětí svobody. Vláda na středečním zasedání novelu trestního zákoníku schválila.
Přidáno: 27.07.2016
Krajský soud ve Zlíně zprostil pět osob a firmy Excalibur Army a Real Trade Praha obžaloby ze skladování zakázaných výbušnin ve Vrběticích na Zlínsku. Podle soudu nic nedokazuje, že by se dopustili trestného činu.
Přidáno: 27.07.2016
Středověkou věž Jakobínku na hradě Rožmberk obehnali mistři tesaři dobovým lešením. Restaurátoři ho využijí při opravě ochozu a zdiva. Než ale začnou, mohou si pohled z výšky až 30 metrů vychutnat návštěvníci v rámci mimořádných prohlídek.
Přidáno: 27.07.2016
S žebráním v Českém Krumlově je konec. Žebráci, kteří obtěžovali turisty, se z centra stáhli. Frekventovaná parkoviště, městský park a Náplavku totiž hlídají pracovníci bezpečnostní agentury. Největším trestem je prý pro žebráky vylití alkoholu.
Detail éčka
Detail
KódE640
NázevGlycin a jodná sůl
KategorieLátka zvýrazňující chuť a vůni
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíGlycin se používá ke zvýraznění aroma, k rychlejšímu uzení a zabraňuje vzniku sraženin a zpomaluje žluknutí.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky této látky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.