O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.09.2016
Bývalého náměstka ministra práce a sociálních věcí Vladimíra Šišku poslal soud za zmanipulování zakázky na výplatu sociálních dávek na šest let do vězení. Šiška se u soudu už zpovídal i kvůli jiným kauzám. Když byl ve funkci a skončil v roce 2012 ve vazbě, tehdejší ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek z TOP 09 rezignoval. Dnešní rozsudek zatím není pravomocný.
Přidáno: 30.09.2016
Bohumínští rodiče mají obrovský zájem o drogové testy. Zadarmo je dostanou od městské policie. Radnice testy začala rozdávat po kontrolách odpadních vod u škol. Vzorky odhalily velké množství stop po marihuaně, extázi i pervitinu. Jak přesně drogové testy fungují, mohli lidé zjistit přímo na bohumínském náměstí.
Přidáno: 30.09.2016
O voličské průkazy si mohou zájemci, kteří si nechtějí vyzvednout průkaz osobně, zažádat naposledy v pátek. Žádost musí zájemci doručit obecnímu úřadu v místě trvalého pobytu.
Přidáno: 30.09.2016
Ministr Robert Pelikán (ANO) po dvou měsících odblokoval vyšetřování kauzy chomutovského soudce Ivana Nováka a advokáta Josefa Douchy. Odmítl totiž podat stížnost k Nejvyššímu soudu kvůli místní příslušnosti.
Detail éčka
Detail
KódE650
NázevOctan zinečnatý
KategorieLátka zvýrazňující chuť a vůni
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíOctan zinečnatý zesiluje aroma kávy.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky této látky. Používá se také jako zdroj zinku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.