O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.08.2016
Po čtyřech letech dnes přijíždí do Prahy německá kancléřka Angela Merkelová. Českou metropoli zná už od konce 70. let, kdy sem coby vystudovaná fyzička začala jezdit na výzkumné pobyty. Pod křídla si ji tehdy vzal fyzikální chemik Československé akademie věd, profesor Rudolf Zahradník. Kancléřce dodnes říká Angelo a celkem často se vídají.
Přidáno: 25.08.2016
Na ruzyňském letišti v Praze dnes přistane německý vládní speciál s kancléřkou Angelou Merkelovou na palubě. Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD zval kancléřku za poslední dva roky do Prahy už několikrát. Čas si našla až teď. Naposledy byla v Praze před čtyřmi lety.
Přidáno: 25.08.2016
Policii došla trpělivost s lihovarníkem Vladislavem Jaroškem, jehož se už dva měsíce marně pokouší zadržet a odvézt do vězení. Jihomoravský podnikatel leží kvůli údajným potížím se srdcem ve Fakultní nemocnici Olomouc, odkud ho ošetřující lékař odmítá propustit. Policie Jaroška odsouzeného za daňové podvody podezřívá, že se jen vyhýbá návratu za mříže a věc rovnou začala prověřovat.
Přidáno: 24.08.2016
Novela zákoníku práce má víc chránit ženy po návratu z rodičovské dovolené. Změny schválila vláda. Firma by musela písemně zdůvodnit, proč jim nemůže nabídnout zkrácený pracovní úvazek. Matky a otcové by také získali nárok na stejnou práci, jakou dělali před odchodem na rodičovskou.
Detail éčka
Detail
KódE900
NázevDimethylpolysiloxan
KategorieProtispékavá látka, Odpěňovač
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZabraňuje pěnivosti a prskání tuků a olejů a používá se jako protispékavá látka.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky této látky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.