O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Ve středeční Show Jana Krause jako mimořádný host vystoupil Jiří Brady spolu s ministrem Danielem Hermanem. Přestože se díl natáčel už v úterý, Prima na poslední chvíli změnila program. Údajně kvůli pozdnímu dodání vysílací kopie. To ale dramaturgie pořadu popírá. Místo toho televize vysílala několik měsíců starou epizodu.
Přidáno: 27.10.2016
Pražský městský soud ve čtvrtek projedná odvolání bývalého hejtmana Davida Ratha proti rozsudku, podle nějž se pražská vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová nemusí omlouvat za výroky pronesené v pořadu České televize Otázky Václava Moravce (OVM). Rathovi vadí, že Bradáčová v debatě označila jeho spor se státním zástupcem Petrem Jirátem za obstrukci. O tom, že se Bradáčová omlouvat nemusí, rozhodl nepravomocně obvodní soud na začátku června.
Přidáno: 27.10.2016
Šest týdnů po válce českoslovenští vojáci na Švédských šancích nedaleko Přerova popravili 267 civilistů. Mezi nimi i 120 žen a 75 dětí. Kdo vydal k jejich zavraždění rozkaz? Odborníci o tom dodnes spekulují. Historik František Hýbl je přesvědčen, že do vyvraždění byl zapojen i bývalý československý prezident Ludvík Svoboda.
Přidáno: 26.10.2016
Portugalská firma Mota-Engil zastavila práce na obchvatu Třince. Dělníci přestali stavět úsek mezi Oldřichovicemi a Bystřicí, který měli dokončit do příštího září. Firma v dopise Ředitelství silnic a dálnic informuje o tom, že odstupuje od smlouvy kvůli insolvenci. Informovala o tom Česká televize.
Detail éčka
Detail
KódE901
NázevVčelí vosk
KategorieLeštící látka
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíPoužívá se k vytvoření průhledného a lesklého filmu na ovoci a cukrovinkách.
ÚčinkyNěkteří lidé jsou alergičtí na včelí vosk.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.