O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Meteorologové varují před bouřkami a přívalovým deštěm. Bouřky hrozí na celém území České republiky, zvlášť však Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) upozorňuje na rizika v Plzeňském a Karlovarském kraji. Přívalové deště mohou místy rozvodnit některé potoky nebo třeba zatopit sklepy.
Přidáno: 26.07.2016
Do České republiky zamíří první Syřané z tureckých uprchlických táborů. S informací přišly Lidové noviny. Česko tak plní dohodu mezi Evropskou unií a Ankarou o výměně uprchlíků. Zatím není jasné, kdy přesně by mohla osmdesátka migrantů přijet, podle vládní zprávy o migraci by to mělo být do konce října.
Přidáno: 26.07.2016
Vadné výhybky zastavily provoz na trati Plzeň - České Budějovice. Kontrola na nádraží v Horažďovicích na Klatovsku odhalila závady na jejich pohyblivých částech. Výhybky jsou přitom teprve rok staré. Náhradu škod bude Správa železniční dopravní cesty požadovat po dodavateli.
Přidáno: 26.07.2016
Bývalá zdravotní sestra z Rumburku Věra Marešová je nevinná. Odvolací pražský vrchní soud pravomocně potvrdil lednový rozsudek ústeckého krajského soudu, podle kterého se neprokázalo, že by zavraždila šest pacientů. Obžaloba tvrdila, že zdravotní sestra zabíjela dávkami draslíku. Údajně proto, aby si usnadnila práci.
Detail éčka
Detail
KódE904
NázevŠelak
KategorieLeštící látka
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíPoužívá se k vytvoření průhledného a lesklého filmu na ovoci a cukrovinkách.
ÚčinkyCitliví jedinci mohou být na tuto látku alergičtí.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.