O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.10.2016
Ministři Dan Ťok za hnutí ANO a Jan Mládek z ČSSD. To jsou muži, kteří mohli pomoct vysvětlit, jak je to s dohady kolem ocenění strýce ministra Daniela Hermana - Jiřího Bradyho. Právě Ťok s Mládkem měli být podle Hermana svědky jeho schůzky s prezidentem Milošem Zemanem na slovenské ambasádě 8. září. Ani jeden ale kauzu neobjasnil.
Přidáno: 24.10.2016
Bývalého policistu Karla Kadlece potrestal soud za nehodu pod vlivem alkoholu. Udělil mu osmiměsíční podmínku a dvouletý zákaz řízení. Obvodní soud pro Prahu 2 se případem zabýval opakovaně, oproti svému původnímu rozhodnutí pouze o půl roku zkrátil dobu, po kterou nesmí muž řídit. Rozhodnutí soudu není pravomocné, Kadlec se ještě v soudní síni odvolal. Soud řešil případ, kdy Kadlec boural v Praze v březnu. Tvrdí ale, že před jízdou nepil. Kadlec podle policie boural v opilosti i letos, při jedné ze dvou nehod poničil v dubnu v Praze na Vinohradech desítky aut.
Přidáno: 24.10.2016
Zástupci pěti stran v Královéhradeckém kraji podepsali koaliční dohodu. Vládnout tak bude ČSSD, ODS, Koalice pro Královéhradecký kraj, Starostů a Východočechů a TOP 09. Hejtmanem se stane Jiří Štěpán ze sociální demokracie, která skončila v krajských volbách druhá. Vítězné hnutí ANO tak definitivně nebude vládnout v dalším kraji.
Přidáno: 24.10.2016
ROZHOVOR. Už 8. listopadu se ukáže, kdo v Oválné pracovně nahradí Baracka Obamu. Možnost volby má také bezmála 9 milionů amerických občanů, kteří ve Státech nežijí. Přes 13 tisíc z nich se usídlilo podle odhadů také v Česku. Trump je stejně šílený a nebezpečný, jako byl Hitler, volit budu Clintonovou, řekl v rozhovoru pro Zpravodajský web Českého rozhlasu herec a dabér Roy McCrerey, jeden z Američanů žijících v Česku.
Detail éčka
Detail
KódE905
NázevMikrokrystalický vosk
KategorieLeštící látka
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíMikrokrystalické vosky vykazují značné lubrikační schopnosti. Používají se k vytvoření průhledných filmů na ovoci a také na pečení k vymazávání plechů.
ÚčinkyParafiny zamezují vstřebávání některých živin a existuje podezření, že se látka hromadí v těle.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.