O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.05.2016
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš je po dnešním hlasování Poslanecké sněmovny o protikuřáckém zákonu "otrávený" z dění ve vládní koalici. Novinářům v Bruselu řekl, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) lže, když tvrdí, že to byli poslanci Babišova ANO, kdo zabránil přijetí vládního návrhu zákona.
Přidáno: 25.05.2016
Senátoři trvají na tom, aby velké obchody měly zavřeno o sedmi státních svátcích. Odmítli jejich výčet omezit jen na Nový rok a dva vánoční svátky, jak to schválila Poslanecká sněmovna. Definitivní slovo budou mít ale poslanci při opětovném projednávání.
Přidáno: 25.05.2016
Minimální škoda státu kvůli údajně nevýhodným transakcím s bankami při správě státního dluhu dosahuje 14 miliard korun. Vyplývá to z konečné verze interního auditu ministerstva financí. Úřad se minulý týden kvůli těmto zjištěním také obrátil s trestním oznámením na policii.
Přidáno: 25.05.2016
Padesát lidí museli odpoledne evakuovat z domu pražské Michli kvůli požáru v jednom z bytů. Podle vyšetřovatelů tam mohla explodovat varna pervitinu.
Detail éčka
Detail
KódE912
NázevEstery montanových kyselin
KategorieLeštící látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVyužívají se při ošetřování povrchů citrusových plodů.
ÚčinkyPokud se ovoce řádně umyje, nehrozí žádné zdravotní problémy, protože látka neproniká do vnitřku plodu.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.