O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.08.2016
Policisté dnes začnou vyšetřovat, proč hořelo v areálu filmových studií na pražském Barrandově. Na místě ohledají požářiště. Kvůli rozsáhlému ohni včera hasiči použili vodní děla a na místě zasahoval taky vrtulník. Dopravu v okolí musela zastavit policie. Předběžnou škodu zatím kriminalisté odhadují zhruba na 100 milionů korun. Požár většinu filmových kulis zničil.
Přidáno: 27.08.2016
Vykradených chat a chalup v Česku ubývá. Podle policejních statistik 'navštívili' zloději v prvních sedmi měsících letošního roku asi 1300 rekreačních objektů. Ve stejném období vloni přitom policisté řešili skoro 1700 krádeží v chatách a chalupách.
Přidáno: 26.08.2016
Šestačtyřicetiletý zřejmě opilý řidič naboural na pražských Vinohradech dvě zaparkovaná auta. Podle informací serverů idnes.cz a tn.cz auto řídil bývalý policista Karel Kadlec, který v dubnu ve stejné čtvrti naboural 51 zaparkovaných aut. Mluvčí pražské policie Andrea Zoulová totožnost muže nepotvrdila. Prozradila ale, že při kontrole hlídce předložil neplatné řidičské oprávnění.
Přidáno: 26.08.2016
Na trati z Přerova do Brna bude až do začátku příštího týdne omezený provoz. V Němčicích nad Hanou narazilo nákladní auto do železničního mostu a při nárazu se posunula mostní konstrukce. Část vlakových linek nyní nahrazují autobusy, některé rychlíky odklání dispečeři přes Olomouc.
Detail éčka
Detail
KódE920
NázevL - cystein, jeho hydrochlorid a sodná a draselná sůl
KategorieEmulgátory
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíZlepšuje vlastnosti těsta a používá se k barvení uzenin a jako chuťová látka, v ovocných džusech působí jako antioxidant.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.