O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Brněnští radní schválili úpravy, které by měly vyřešit problémy s kolaudací parku před Janáčkovým divadlem. Stavebnímu úřadu překáží vyšší schody, řešením by měly být keříky zimostrázu.
Přidáno: 26.10.2016
Národní archiv na pražském Chodovci v Praze vystaví vzácné písemnosti z dob Karla IV. Klíčové státnické, politické a diplomatické dokumenty si návštěvníci budou moci zdarma prohlédnout od pátku 28. do pondělí 31. října.
Přidáno: 26.10.2016
Webové stránky a mobilní aplikace veřejných institucí budou přístupnější pro lidi se zrakovým postižením. Změny v podobě stránek úřadů, radnic nebo i veřejných škol zavádí nová směrnice Evropské unie, kterou ve Štrasburku schválili poslanci Evropského parlamentu.
Přidáno: 26.10.2016
Mezi schůzkou ministra kultury Daniela Hermana z KDU-ČSL s dalajlamou a rozhodnutím prezidenta Miloše Zemana neudělit státní vyznamenání jeho strýci není žádná spojitost. Ve středečním Interview ČT24 to řekl hradní kancléř Vratislav Mynář. Podle něj Jiří Brady na finálním seznamu vyznamenaných nikdy nebyl. Herman ale tvrdí, že mu prezident vyškrtnutím jeho strýce dopředu pohrozil.
Detail éčka
Detail
KódE938
NázevArgon
KategoriePropelant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se jako hnací látka potravin ve spreji.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.