O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.07.2016
Prvorepubliková vila uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře jde do dražby. Cena menší z jeho exekučně zabavených vil v Černošicích je bezmála 30 milionů. Vyvolávací cena je 17 milionu a 200 tisíc korun. Do dražby se ale do pátečního odpoledne nikdo nepřihlásil.
Přidáno: 25.07.2016
Léčbu neplodnosti by měly zdravotní pojišťovny platit nejen ženám, ale také mužům. Navrhují to alespoň někteří gynekologové při České gynekologicko-porodnické společnosti. V polovině případů je totiž neplodnost způsobená muži. Z jejich zdravotního pojištění ale na léčbu nejdou žádné peníze. Někteří lékaři proto navrhují, aby dva pokusy umělého oplodnění hradily pojišťovny na rodné číslo ženy, a dva pokusy šly z pojištění muže.
Přidáno: 25.07.2016
Před třemi lety si prožil dramatické předání do rukou ruských agentů proti jeho vůli, později se ukázalo, že k němu nemělo dojít. Podnikatel Alexej Torubarov podle svých slov kvůli tomu prožil řadu útrap, mezi nimi útěk z Ruska. Přesto by se rád do Česka vrátil, aby mohl žít s rodinou. Zatím to ale nejde a není jasné, zda a kdy se mu jeho přání splní.
Přidáno: 25.07.2016
Čechům dělá největší problém psaní velkých písmen, nejlépe zvládají vyjmenovaná slova. Ukazují to data uživatelů webu umimecesky.cz, který slouží k procvičování pravopisu. Zkoumá je tým z Fakulty informatiky Masarykovy univerzity v Brně.
Detail éčka
Detail
KódE938
NázevArgon
KategoriePropelant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se jako hnací látka potravin ve spreji.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.