O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Přidáno: 26.07.2016
Více než měsíc a půl kličkoval, aby se nemusel vrátit do vězení. Minulý týden si ale policie pro bývalého zemanovce Vladislava Jaroška přišla. Za mřížemi přesto lihovarník a soudem uznaný daňový podvodník neskončil. Po novém rozhodnutí, že má nastoupit do vězení, se mu totiž opět přitížilo. Policisté ho tak místo v domovských Mutěnicích poblíž Hodonína našli v nemocnici. Nyní před Jaroškovým pokojem hlídkují a jakmile se mu udělá lépe, podnikatele odvezou do věznice v Brně. Odpykat si tam má šestiletý trest za sedmdesátimilionový podvod.
Přidáno: 25.07.2016
Ministerstvo financí podle serveru Neovlivní.cz zahájilo kárné řízení s úřednicí, která v Bruselu nad rámec své pracovní náplně zjišťovala podrobnosti o vyšetřování kauzy Čapí hnízdo, i s náměstkem, který jí sporný úkol zadal. Kárné řízení je ale vedeno i se dvěma úředníky, kteří na problém upozornili své nadřízené a vládního prošetřovatele. Bez uvedení detailů to potvrdil mluvčí ministerstva financí.
Přidáno: 25.07.2016
Obce by mohly dostat víc peněz na provoz škol. Ministerstvo financí připravuje návrh, podle kterého by získaly devět místo současných sedmi procent z rozpočtového určení daní. Návrh vítá i ministryně školství Kateřina Valachová z ČSSD, která bojuje proti rušení škol v malých obcích. Ty si podle ní mají rozdělit náklady na provoz tak, aby v regionu udržely co nejširší možnosti vzdělání.
Detail éčka
Detail
KódE941
NázevDusík
KategorieBalící plyn
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíDusík se používá k vytvoření ochranné atmosféry u balených potravin.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.