O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.06.2016
Před 66 lety komunistický režim popravil právničku a političku Miladu Horákovou. Díky své neústupnosti během zmanipulovaného soudního procesu se stala symbolem odporu proti totalitě. Na místě její popravy v pankrácké věznici v Praze uctili minutou ticha a květinami památku Milady Horákové bývalí političtí vězni, politici, představitelé justice a vězeňské služby.
Přidáno: 27.06.2016
Podmínečné tresty v kauze kradeného obrazu od malířky Toyen platí. Odvolací Krajský soud v Praze dnes potvrdil verdikt nad třemi muži, které potrestal za legalizaci výnosu z trestné činnosti. Původní majitelce nabídli skoro dva miliony korun za to, že plátno nechá vymazat z registru kradených děl.
Přidáno: 27.06.2016
Ministr vnitra Milan Chovanec dnes na vládě popsal, jak probíhá příprava reorganizace části policie. Ta by měla odstartovat v srpnu, kdy by se měly sloučit protikorupční a protimafiánský útvar. Právě kvůli tomu se ale rozhořel spor mezi sociálními demokraty a hnutím ANO. Plánované sloučení policie zřejmě prověří sněmovní komise.
Přidáno: 27.06.2016
Baráčnická rychta, oblíbené restaurační zařízení s nezaměnitelným geniem loci, změní nájemníka. Kultovní malostranský podnik čeká rekonstrukce a je možné, že se ke kulturní tradici divadel a koncertů už nevrátí. I proto na dnešní večer naplánovali speciální rozlučkové představení divadla Vosto5 nazvané Dechovka.
Detail éčka
Detail
KódE944
NázevPropan
KategoriePropelant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíDíky schopnosti vyvinout vyšší tlak se E944 propan používá do olejových sprejů.
ÚčinkyMnožství propanu, které se dostane do hotové potraviny, je minimální a nepředstavuje vyšší riziko zdravotních problémů.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.