O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 01.10.2016
Článek s názvem Hitler – gentleman skutečně vyšel. Nebylo to v Peroutkově Přítomnosti, ale v Rudém právu. Článek Hitlera neoceňoval. S informací přišel deník Právo.
Přidáno: 01.10.2016
Padesát let od chvíle, kdy jméno největšího českého génia poprvé zaznělo v Českém rozhlase, ale hlavně jubilejní padesátá sezona legendárního divadelního souboru Divadlo Járy Cimrmana – to jsou důvody pro sobotní oslavy na Tanvaldsku. Setkání „cimrmanologů“ z celé republiky nabízí kromě spanilých jízd cyklistů a pochodu v historických kostýmech také třeba křest vzpomínkové knihy „Půlstoletí s Cimrmanem“. Zdeněk Svěrák mimo jiné představí vítěze ankety o nejlepší hlášku z her Divadla Járy Cimrmana.
Přidáno: 01.10.2016
Už v šestnácti letech někteří středoškoláci vědí, že chtějí být lékaři nebo novináři. Dvě stovky z nich se zapsaly na přednášky Juniorské univerzity. Ve svém volném čase budou sedět v posluchárně Univerzity Karlovy a poslouchat odborníky z oboru medicíny, práva nebo filozofie.
Přidáno: 01.10.2016
Mezi českou a německou policií od soboty platí nová smlouva o spolupráci, obě strany tak dostanou víc možností zasahovat na území druhého státu.
Detail éčka
Detail
KódE948
NázevKyslík
KategorieBalící plyn
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVyužívá se při vytváření ochranné atmosféry např. u balené zeleniny.
ÚčinkyJedná se o bezpečnou látku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.