O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.06.2016
Poslanci rozhodli, že velké obchody musejí mít zavřeno o sedmi státních svátcích. Podpořili tak původní návrh Senátu. Právní norma teď míří k podpisu prezidenta republiky. Kritici argumentují tím, že by stát neměl lidem nařizovat, kdy mohou nakupovat.
Přidáno: 28.06.2016
Propuštění někdejšího prvního náměstka Vězeňské služby Mariana Prokeše bylo nezákonné. Rozhodl o tom dnes Městský soud v Praze, který zrušil rozhodnutí bývalé ministryně spravedlnosti Heleny Válkové (ANO) a exředitele Vězeňské služby Pavla Ondráška. Prokeš se chce na post vrátit, jak řekl Zpravodajskému webu Českého rozhlasu.
Přidáno: 28.06.2016
Problémy zdravotnictví chce projednat Česká lékařská komora na mimořádném sjezdu, který svolala na 22. září. Organizace na něj pozve premiéra, ministry zdravotnictví a financí i přední lékaře. Podle prezidenta komory Milana Kubka se krize prohlubuje a vláda ji neřeší.
Přidáno: 28.06.2016
Ústavní soud otevřel registrovaným partnerům cestu k individuálnímu osvojení dítěte. Zrušil totiž část zákona, která adopci znemožňovala. Ustanovení bylo podle soudců diskriminační. Zatímco svobodní gayové a lesby si teoreticky dítě jako jednotlivci osvojit mohli, po uzavření partnerství už to nešlo. Vláda by navíc brzy měla posoudit novelu zákona o registrovaném partnerství, která umožní osvojení biologického dítěte partnera.
Detail éčka
Detail
KódE948
NázevKyslík
KategorieBalící plyn
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVyužívá se při vytváření ochranné atmosféry např. u balené zeleniny.
ÚčinkyJedná se o bezpečnou látku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.