O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.09.2016
Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se má omluvit moravskoslezskému hejtmanovi Miroslavu Novákovi. Vicepremiér v jednom ze svých televizních výroků označil přípravu průmyslové zóny v Karviné za Novákův „kšeft“ a „tunel“. Babiš má také Novákovi zaplatit odškodné ve výši 100 tisíc korun, krajský politik chtěl dvojnásobek. Verdikt není pravomocný. Ministr už oznámil, že s verdiktem nesouhlasí a chce se proti němu odvolat.
Přidáno: 27.09.2016
Piazzetta u Národního divadla v Praze ponese jméno po bývalém prezidentovi. Místo se bude nově jmenovat náměstí Václava Havla. Rozhodli o tom radní hlavního města. Přijali tak návrh ředitele Národního divadla Jana Buriana. Významná pražská scéna také získá novou adresu, a to náměstí Václava Havla 1.
Přidáno: 27.09.2016
Prezident Miloš Zeman udělil v úterý milost, která znamená zastavení trestního stíhání. Obviněný kvůli poškození mozku a duševní poruše nechápe podle Zemana smysl trestního stíhání. Informoval o tom mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
Přidáno: 27.09.2016
Anarchista Martin Ignačák stíhaný pro přípravu teroristického útoku na vlak opustil v úterý vazbu. Propustil ho z ní vrchní soud, který podle Ústavního chyboval, když Ignačáka ponechával rok a čtyři měsíce za mřížemi. Muži hrozí až výjimečný trest.
Detail éčka
Detail
KódE949
NázevVodík
KategorieBalící plyn
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVyužívá se při vytváření ochranné atmosféry.
ÚčinkyJedná se o bezpečnou látku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.