O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
 
 
 
 

       Saláty

 

       Předkrmy

 

       Hlavní chody

 
 

       Dezerty

 
 
 
 
 
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.07.2016
Smrtí devětašedesátiletého muže skončily v sobotu závody mopedů ve Stodu na Plzeňsku. Při jízdě na stadionu muž na mopedu zřejmě nezvládl řízení a naboural do zábradlí, uvedla v sobotu policejní mluvčí Martina Korandová.
Přidáno: 23.07.2016
Česku nyní teroristický útok nehrozí. Informoval o tom po jednání policie, tajných služeb a lidí z dalších bezpečnostních složek ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Není proto podle něj důvod zvyšovat bezpečnostní opatření.
Přidáno: 23.07.2016
Středočeský kraj si stále neví rady se zámkem v Buštěhradu na Kladensku. Památka, kterou chtěl opravovat už někdejší hejtman David Rath, dál chátrá. Rath už je rok nepravomocně odsouzený za korupci - mimo jiné právě i v souvislosti s plánovanou rekonstrukcí zámeckého areálu. Opravená je zatím jenom jeho menší část, kterou vlastní místní radnice.
Přidáno: 23.07.2016
Čtyři chlapci ve věku osm až dvanáct let utrpěli popáleniny na letním táboře v Oldřichovicích na Frýdecko-Místecku. Děti při organizovaném workshopu měly sledovat chemické reakce. Podle záchranářů při tom vzplanul zřejmě technický benzin, který chlapce popálil.
Detail éčka
Detail
KódE160b
NázevAnnato, Bixin, Norbixin
KategorieBarvivo
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíAnnato a bixín jsou rozpustné v olejích. Přidávají se do olejů, margarínů a slaných potravin. Norbixin, který je rozpustný ve vodě, se používá k barvení zmrzlin, cukrářských potravin a jako inkoust sloužící k označení potravin.
ÚčinkyBarviva mohou způsobovat při vnější aplikaci alergické reakce a vyrážky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.