O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 02.07.2016
Zdraví už ho nezachrání. Lihovarník, bývalý zemanovec a odsouzený daňový podvodník Vladislav Jarošek musí nastoupit do vězení. Pokud tak neučiní, přijede si pro něj policie. Klidně do nemocnice. Jarošek se za mříže měl po ročním přerušení vrátit už na počátku června. Místo toho poslal soudu žádost o upuštění od šestiletého trestu kvůli problémům se srdcem, ale neuspěl.
Přidáno: 02.07.2016
Jak ukázal bleskový průzkum společnosti Median pro Český rozhlas, polovina Čechů si bodový systém chválí. Lidé si zároveň myslí, že odečítání bodů za přestupky zlepšilo chování řidičů na silnicích. Češi také vítají některé změny, které připravuje ministerstvo dopravy. Plánuje zdvojnásobit pokuty třeba za jízdu na červenou nebo za telefonování při řízení.
Přidáno: 02.07.2016
Prázdniny nahrávají zlodějům. Počet vloupání a krádeží právě v období dovolených přibývá. Jen loni řešila policie téměř sedm tisíc takových případů. Nemalá část z nich spadá právě do období letních prázdnin.
Přidáno: 02.07.2016
Vojákům aktivních záloh se ztrojnásobí roční odměny, prodlouží se jim výcvik a budou moct vycestovat i na zahraniční mise. Se změnami počítají novely zákonů, které upravují službu vojáků v záloze. Armáda si od nich slibuje větší zájem lidí o vstup do těchto jednotek. Předlohy už v lednu podepsal prezident Miloš Zeman, změny platí od července.
Detail éčka
Detail
KódE952
NázevCyklamáty
KategorieNáhradní sladidlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíToto syntetické nízkokalorické sladidlo pomáhá maskovat nepříjemnou pachuť sacharinu v nízkokalorických potravinách.
ÚčinkyTexty na zvířatech naznačily možnou karcinogenitu.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.