O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
Platy ve školství i ve státním sektoru porostou, rozhodla o tom vláda. Učitelům se od září tarif zvedne o šest procent a nepedagogickým pracovníkům o čtyři procenta. Od listopadu pak dostanou přidáno i další státní zaměstnanci.
Přidáno: 27.07.2016
Česko posílí ostrahu hranice s Německem, uvedl to ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Podle něj existuje obava, že by se neúspěšní žadatelé o azyl v Německu mohli pokusit odejít do okolních zemí. V souvislosti s děním v Evropě chce zároveň uspíšit přípravy plánu na ochranu takzvaných měkkých cílů. Policie bude ve větší míře spolupracovat s pořadateli kulturních, společenských a sportovních akcí.
Přidáno: 27.07.2016
Zatopené sklepy, popadané stromy nebo třeba střecha zapálená od blesku, to je dosavadní bilance dnešních bouřek. A podle meteorologů jim ještě není konec. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí až do zítřejšího rána.
Přidáno: 27.07.2016
Tramvaj se ve středu odpoledne srazila u pražské Invalidovny s nákladním autem a vykolejila. Zdravotníci na místě ošetřili přibližně deset lidí, dalších šest rozvezli do několika nemocnic. U nehody zasahovali záchranáři, hasiči i policisté. Provoz byl mezi zastávkami Urxova a Invalidovna zastaven, tramvaje jezdily po náhradní trase.
Detail éčka
Detail
KódE954
NázevSacharin
KategorieNáhradní sladidlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíJedná se o široce používané nízkokalorické náhradní sladidlo. Sacharin (E 954) se přidává do žvýkaček, nápojů a cukrovinek.
ÚčinkyJedná se o prokázaný zvířecí karcinogen. Dle některých studií nebyly prokázány karcinogenní účinky na primátech.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.