O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.07.2016
Zdravotní sestra z Rumburku obžalovaná z vražd šesti pacientů je podle soudu nevinná. Vrchní soud v Praze dnes zamítl odvolání žalobce. V původním hlavním líčení státní zástupce pro Věru Marešovou požadoval doživotní trest. Ústecký krajský soud ji osvobodil s tím, že se nenašel jediný přímý důkaz o její údajné trestné činnosti. Dnešní verdikt je pravomocný.
Přidáno: 26.07.2016
Do Česka zamíří první Syřané z tureckých uprchlických táborů. S informací přišly Lidové noviny. Česko tak plní dohodu mezi Evropskou unií a Ankarou o výměně uprchlíků. Zatím není jasné, kdy přesně by mohla osmdesátka migrantů přijet, podle vládní zprávy o migraci by to mělo být do konce října.
Přidáno: 26.07.2016
Varna pervitinu poškodila v Křižanově na Žďársku životní prostředí. Výrobnu drog policisté odhalili letos na jaře, ekologická zátěž ale zůstala. Zamořené je okolí potoka Libochovka ve středu obce. V bezprostředním okolí bývalé varny navíc lidé dýchají nebezpečné výpary. Městysu ale na vyřešení situace chybí peníze.
Přidáno: 26.07.2016
Více než měsíc a půl kličkoval, aby se nemusel vrátit do vězení. Minulý týden si ale policie pro bývalého zemanovce Vladislava Jaroška přišla. Za mřížemi přesto lihovarník a soudem uznaný daňový podvodník neskončil. Po novém rozhodnutí, že má nastoupit do vězení, se mu totiž opět přitížilo. Policisté ho tak místo v domovských Mutěnicích poblíž Hodonína našli v nemocnici. Nyní před Jaroškovým pokojem hlídkují a jakmile se mu udělá lépe, podnikatele odvezou do věznice v Brně. Odpykat si tam má šestiletý trest za sedmdesátimilionový podvod.
Detail éčka
Detail
KódE955
NázevSukralosa
KategorieNáhradní sladidlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíSukraloza je nízkokalorické náhradní sladidlo. Přidává se do nápojů a cukrovinek.
ÚčinkyNovější studie zpochybnily bezpečnost tohoto sladidla. Pravděpodobně může zhoršovat migrému.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.