O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.10.2016
Státní veterinární správa varuje před dalšími závadnými potravinami z Polska. Tentokrát se jedná o vejce od společnosti Fermy Drobiu Wozniak. Ta by mohla obsahovat bakterii salmonelózy.
Přidáno: 25.10.2016
Oslavy 28. října na Pražském hradě bojkotuje většina rektorů vysokých škol i část politiků. Odmítnutí pozvánky na slavnostní ceremoniál označil prezident Miloš Zeman ústy svého mluvčího jako "zneuctění státního svátku". Sám Zeman však na oslavách před patnácti lety také chyběl, kvůli sporu s tehdy první dámou Dagmar Havlovou.
Přidáno: 25.10.2016
Už půl roku je zkrácená geografická verze názvu České republiky v databázi OSN. Označení Czechia se ale příliš neuchytilo, upozornil britský list .
Přidáno: 25.10.2016
Premiéra a předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku zarazilo, že Hrad nevyznamená Jiřího Bradyho na slavnosti 28. října. Kroky prezidentova úřadu považuje v kauze (ne)vyznamenání muže, který přežil holokaust, za "krajně nešťastné. Rozhodl se proto ocenit Bradyho za celoživotní úsilí o obranu lidských práv, svobod a obhajování humanistických a demokratických principů.
Detail éčka
Detail
KódE965
NázevMaltitol
KategorieNáhradní sladidlo, Plnící látka, Zvlhčující látka
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíMaltitol se využívá jako plnidlo a mírné sladidlo ve žvýkačkách a sladkostech bez cukru.
ÚčinkyPři vysokých dávkách působí jako lehké projímadlo. Jinak je neškodný.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.