O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.05.2016
V restauracích se dál bude moct kouřit, poslanci zamítli takzvaný protikuřácký zákon. Proti nakonec hlasovala i většina poslanců hnutí ANO, kteří prý nesouhlasili s tím, že by v restauracích mohly být stavebně oddělené kuřárny. ČSSD ale postup koaličního partnera považuje za podraz a spolu s lidovci chce svolat koaliční radu.
Přidáno: 25.05.2016
Senátoři trvají na tom, aby velké obchody měly zavřeno o sedmi státních svátcích. Odmítli jejich výčet omezit jen na Nový rok a dva vánoční svátky, jak to schválila Poslanecká sněmovna. Definitivní slovo budou mít ale poslanci při opětovném projednávání.
Přidáno: 25.05.2016
Minimální škoda státu kvůli údajně nevýhodným transakcím s bankami při správě státního dluhu dosahuje 14 miliard korun. Vyplývá to z konečné verze interního auditu ministerstva financí. Úřad se minulý týden kvůli těmto zjištěním také obrátil s trestním oznámením na policii.
Přidáno: 25.05.2016
Kárný senát Nejvyššího správního soudu dnes zbavil soudcovské funkce Jana Bobka z Okresního soudu ve Zlíně. Důvodem byly průtahy při vyhotovování a odeslání 32 vyhlášených rozsudků, a to v období od listopadu 2015 do března 2016. Bobek se hájil zdravotními obtížemi, jež ho v té době provázely. Před kárným senátem stál ze stejného důvodu už loni, soud mu tehdy snížil plat o čtvrtinu na devět měsíců.
Detail éčka
Detail
KódE1102
NázevGlukosooxidasa
KategorieLátka zlepšující mouku
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka zabraňuje zakalování a hnědnutí potravin.
ÚčinkyNejsou známy studie, které by prokazovaly zdravotní závadnost látky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.