O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 02.07.2016
Kvůli chystané policejní reorganizaci zatím detektivové žádný masový odchod od policie neplánují. Ukazují to aktuální statistiky policejního prezidia. Podle nich odešlo od doby, co vedení policie oznámilo slučování protikorupčního a protimafiánského útvaru, zatím jen pět lidí.
Přidáno: 01.07.2016
Do korupční aféry v Nemocnici Na Homolce se podle policie zapletl i nástupce obžalovaného exředitele Vladimíra Dbalého. Jak zjistil Zpravodajský web Českého rozhlasu, detektivové jsou přesvědčeni, že u neurochirurga Michala Šetlíka skončila část z několikamilionového úplatku za dodávku specializovaného přístroje. Policisté nicméně lékaře nestíhají, jeho skutek je totiž promlčen.
Přidáno: 02.07.2016
Stát, kraje a větší obce mají ode dneška novou povinnost. A sice zveřejňovat všechny smlouvy v hodnotě nad 50 tisíc korun v centrálním internetovém registru smluv. Hospodaření s veřejnými penězi by tak mělo být průhlednější. Kritici, někteří poslanci a starostové, ale pochybují, že novinka bude fungovat.
Přidáno: 01.07.2016
Soud v norském Hokksundu potvrdil, že Eva Michaláková ztrácí rodičovská práva na své dva syny, jak už dříve rozhodl i místní sociální úřad Barnevernet. Justice ale zároveň zamítla adopci mladšího z nich. Matka se může proti rozsudku odvolat. Uvedla to Česká televize.
Detail éčka
Detail
KódE1103
NázevInvertasa
KategorieStabilizátor
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíTato látka pomáhá rozkládat běžný cukr na jednodušší sloučenin cukry, které hůře krystalizují.
ÚčinkyNejsou známy žádné negativní účinky.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.