O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.08.2016
Ve Frankfurtu neplánovaně přistálo letadlo Českých aerolinií. Posádka přerušila let z Prahy do Düsseldorfu kvůli podezření na technickou závadu. Na palubě bylo 55 cestujících, kteří podle mluvčího ČSA Daniela Šabíka ve Frankfurtu čekají na náhradní dopravu.
Přidáno: 30.08.2016
Ministři financí a zdravotnictví jsou ve sporu kvůli znovuzvolení Zdeňka Kabátka do čela VZP. Andrej Babiš vyčítá Svatopluku Němečkovi, že ponechal pojišťovnu v rukou osoby, která má údajně vazby na bývalé politiky ODS. Šéf resortu zdravotnictví to odmítá.
Přidáno: 30.08.2016
V elektrárně Chvaletice na Pardubicku vypukl v úterý časně ráno požár. Hořet začalo v zauhlovacím mostu, který slouží k zavážení paliva ke kotlům elektrárny. Vyhlášen byl třetí stupeň požárního poplachu. Uhelná elektrárna, která patří mezi největší v Česku, musela zastavit provoz. Oheň dostali hasiči pod kontrolu kolem šesté ranní. Škoda je vyčíslena na 50 milionů korun.
Přidáno: 30.08.2016
Piloti, letečtí návodčí a další vojáci sedmnácti armád dnes začínají cvičit v Česku. Třítýdenního cvičení Ample strike, které už po třetí pořádá česká armáda, se zúčastní na 1500 vojáků členských a partnerských zemí NATO. Cvičit budou s více než třemi desítkami bombardérů, stíhaček a vrtulníků, které budou vzlétat z letišť v Česku, Německu, Maďarsku a Británii.
Detail éčka
Detail
KódE1105
NázevLysozym
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíLysozym se používá ke konzervaci sýrů.
ÚčinkyMůže způsobovat alergiecké reakce u lidí alergických na vejce (ale i u ostatních).

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.