O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 25.10.2016
ČSSD, ANO, ODS se Starosty pro Vysočinu podepsaly v úterý dopoledne dohodu o spolupráci. Hejtmanem v Kraji Vysočina se potřetí v řadě stane Jiří Běhounek zvolený za ČSSD. Strany si rozdělí devět postů radních. Nejsilnější budou sociální demokraté s pěti křesly, hnutí ANO vyšle dva zástupce a ODS se Starosty pro Vysočinu mají po jednom mandátu. Občanští demokraté se do krajské rady vrátí po osmi letech v opozici. Hnutí ANO a Starostové pro Vysočinu tam zasednou vůbec poprvé.
Přidáno: 25.10.2016
Šéf resortu průmyslu Jan Mládek z ČSSD odmítl zprávy o tom, že by Čína mohla dostavět jadernou elektrárnu Dukovany bez výběrového řízení. Potvrdil, ale že o zakázku má čínská strana zájem.
Přidáno: 25.10.2016
Pronájmem městských tepelných zařízení chce Benešov vyřešit vysoké ceny za teplo pro své obyvatele. Nový nájemce se bude muset smluvně zavázat k nižším sazbám.
Přidáno: 25.10.2016
Prezident Miloš Zeman je připraven učinit gesto dobré vůle a zvážit ocenění Jiřího Bradyho při vhodné příležitosti. Řekl to v úterý na své tiskové konferenci mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Státní vyznamenání není podle něj možné vynucovat žádnou kampaní. Ředitel hradního protokolu Jindřich Forejt pak několikrát odmítl komentovat, zda telefonicky mluvil s Bradym kvůli udělení státního vyznamenání.
Detail éčka
Detail
KódE1105
NázevLysozym
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíLysozym se používá ke konzervaci sýrů.
ÚčinkyMůže způsobovat alergiecké reakce u lidí alergických na vejce (ale i u ostatních).

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.