O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.05.2016
Češi si nově oblíbili takzvané hospodské kvízy. Mohou si tak u piva nebo třeba vína prověřit své vědomosti. Radost z nového trendu mají také majitelé hospod a restaurací. Hráči jim totiž zaplnili jindy prázdné židle. Kvízy si Češi mohou zahrát už téměř ve dvou tisícovkách hospod po celé zemi.
Přidáno: 27.05.2016
Českem projede další americký armádní konvoj. Zhruba 420 mužů v obrněných transportérech míří na cvičení do Pobaltí, které tam bude příští týden. Američané se zastaví v pražské Ruzyni, ve Vyškově a Přáslavicích, kde je čeká společné cvičení s českými vojáky.
Přidáno: 28.05.2016
Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD chce prosadit nekuřácké restaurace ještě do konce tohoto volebního období. Dnes ráno se kvůli tomu mimořádně sejde vedení vládních stran na takzvané koaliční radě. Proti vládnímu návrhu hlasovali ve středu někteří zákonodárci hnutí ANO, což vyvolalo ostrý spor uvnitř koalice.
Přidáno: 27.05.2016
Senátor a majitel hazardní skupiny Synot Ivo Valenta finančně podpořil ODS. Straně poslal stejně jako loni sponzorský dar dva miliony korun. V předchozích letech dostala ODS od Valenty dalších několik set tisíc korun.
Detail éčka
Detail
KódE1200
NázevPolydextrozy
KategorieStabilizátor, Zvlhčující látka, Zahušťovadlo, Plnidlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíTato látka se používá v pekařských výrobcích, žvýkačkách, cukrovinkách a náplních jako plnidlo a zahušťovadlo.
ÚčinkyMalé množství není zdraví nebezpečné, ale vyšší dávky mohou způsobovat průjem.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.