O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.10.2016
Kvůli požáru kamionu v Lochkovském tunelu bude jeden tubus zavřený nejméně tři dny. Kamion začal v tunelu hořet v pondělí v půl šesté ráno. Příčina požáru zatím není známá. Tunel bude muset před otevřením projít komplexní technologickou zkouškou.
Přidáno: 24.10.2016
Mluvčí prezidenta republiky v pondělí pro uvedl, že šéf hradního protokolu Jindřich Forejt neoznámil Jiřímu Bradymu, že bude 28. října vyznamenaný. Prý jen „indikoval některé údaje". Brady tvrdí opak - od Forejta se dozvěděl i detailní časový rozpis ceremoniálu.
Přidáno: 24.10.2016
Více než dvě desítky shromáždění ohlásili pořadatelé na 17. listopad 2016 na pražském magistrátu. Ten ale musel v pondělí zamítnout průvod „Nezapomínáme“, protože kolidoval s dvěma již dříve ohlášenými akcemi na Klárově a na náměstí Jana Palacha. Rozhodnutí magistrát zveřejnil na úřední desce.
Přidáno: 24.10.2016
V rámci dalšího ročníku projektu Živá knihovna si mohli studenti „půjčit“ místo knih gaye, Roma nebo transsexuálku, se kterými diskutovali o jejich životech a zkušenostech. Cílem bylo zvýšit toleranci studentů.
Detail éčka
Detail
KódE1412
NázevFosfátový diester škrobu
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíTento škrob pomáhá zahušťovat omáčky, kečupy a dětské výživy.
ÚčinkyŠkrob se v těle rozkládá na neškodné látky, ale vysoké dávky sloučenin fosforu napomáhají nadměrnému vylučování vápníku z těla. V důsledku toho může být tělo citlivější na nedostatek vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.