O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.05.2016
Českomoravská konfederace odborových svazů chce pro horníky ze severních Čech příspěvek 8000 korun jako kompenzaci za rozhodnutí vlády o neprolomení těžebních limitů. Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD pomoc pracovníkům v dolech nevyloučil.
Přidáno: 24.05.2016
Policie už podruhé během několika dnů vyklidila sociální centrum Klinika na pražském Žižkově. Anonym v budově obsazené aktivisty znovu nahlásil bombu. Zástupci ÚZSVM budovu před 23. hodinou zabezpečili, ale aktivisté do ní opět vnikli. Opakoval se tak podobný scénář, k jakému došlo minulý pátek.
Přidáno: 24.05.2016
Od příštího roku budou muset předškolní děti povinně absolvovat poslední rok mateřské školy. Ve stejném roce se sjednotí přijímací zkoušky na střední školy. O čtyři roky později budou muset první středoškoláci povinně maturovat z matematiky. Rozhodla o tom dnes hlasy vládní koalice Poslanecká sněmovna, když opět schválila novelu školského zákona. Poslanci přehlasovali veto prezidenta Miloše Zemana.
Přidáno: 24.05.2016
Pondělní bouřky napáchaly škody za miliony korun. Vyplývá to z vyjádření oslovených pojišťoven. Na konečný účet za to, co kroupy, blesky a prudké deště způsobily, je však ještě brzy. Bouřky totiž na řadě míst škodily i dnes a podle meteorologů to tak může být až do pozdních večerních hodin.
Detail éčka
Detail
KódE1413
NázevMonofosforečnan škrobového difosforečnanu
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíTento škrob pomáhá zahušťovat omáčky, kečupy a dětské výživy.
ÚčinkyŠkrob se v těle rozkládá na neškodné látky, ale vysoké dávky sloučenin fosforu napomáhají nadměrnému vylučování vápníku z těla. V důsledku toho může být tělo citlivější na nedostatek vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.