O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.05.2016
Případů pašování slonoviny nebo nosorožčích rohů v Česku přibývá. Upozorňuje na to Celní správa spolu s Českou inspekcí životního prostředí. Zatímco před dvěma lety odhalili inspektoři přes třicet případů, letos je jich už stovka.
Přidáno: 30.05.2016
Obci se čtyřmilionovým rozpočtem hrozí, že se stane jednou z nejzadluženějších v republice. Za pochybení při stavbě kanalizace, příjezdové cesty, ale i dodatečné změny ve smlouvách se stavební firmou by mohla Fryšava pod Žákovou horou na Žďársku dostat až 90milionovou pokutu. Věc šetří finanční úřad i policie.
Přidáno: 30.05.2016
Vláda by měla schválit nový návrh protikuřáckého zákona. Dohodlo se na tom vedení stran koalice. Znovu ho dnes předloží ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček z ČSSD. Původní verze totiž minulý týden neprošla sněmovnou. A protože se to stalo také kvůli poslancům hnutí ANO, byl z toho asi zatím největší spor v koalici.
Přidáno: 30.05.2016
Někdejší šéfka vládního kabinetu Jana Nečasová, dřív Nagyová dnes míří k pražskému městskému soudu. Ten začíná projednávat kauzu, která se týká údajného úniku utajovaných informací BIS. Obžalovaní jsou čtyři lidé, vedle manželky bývalého premiéra třeba také lobbista Ivo Rittig.
Detail éčka
Detail
KódE1414
NázevAcetylovaný škrobový difosforečnan
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíV pekařském průmyslu se přidává do výrobků ke zlepšení hustoty.
ÚčinkyŠkrob se v těle rozkládá na neškodné látky, ale vysoké dávky sloučenin fosforu napomáhají nadměrnému vylučování vápníku z těla. V důsledku toho může být tělo citlivější na nedostatek vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.