O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.06.2016
Významní politici i byznysmeni v pátek odpoledne zamířili na Pražský hrad. V Letohrádku královny Anny totiž slavil padesátiny hlavní poradce prezidenta Martin Nejedlý. Je to vůbec poprvé, kdy Hrad někomu zámeček i s Královskou zahradou pronajal k soukromým účelům.
Přidáno: 24.06.2016
Teplotní rekordy pro dnešní den padly na 90 procentech stanic, které sledují počasí více než 30 let. Nejtepleji z celé země bylo v Mořkově na Novojičínsku, kde měli 35 stupňů Celsia. Před 13 lety tam meteorologové naměřili 28,5 stupně. Vyplývá to z informací Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
Přidáno: 24.06.2016
Silné bouřky hrozí od sobotního odpoledne a během noci na neděli na celém území republiky. Intenzivní mohou být zejména v Čechách a na Českomoravské vrchovině, upozornili meteorologové v aktuální výstraze.
Přidáno: 24.06.2016
Z vyklízeného domu v Nedvědici na Tišnovsku už hasiči vynesli tři tuny chemikálií. Našli tam ale i výbušné a radioaktivní látky, proto přivolali i pyrotechniky. V obci od půlnoci platí stav nebezpečí.
Detail éčka
Detail
KódE1414
NázevAcetylovaný škrobový difosforečnan
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíV pekařském průmyslu se přidává do výrobků ke zlepšení hustoty.
ÚčinkyŠkrob se v těle rozkládá na neškodné látky, ale vysoké dávky sloučenin fosforu napomáhají nadměrnému vylučování vápníku z těla. V důsledku toho může být tělo citlivější na nedostatek vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.