O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 29.08.2016
Mýto na českých dálnicích a silnicích první třídy bude dál vybírat firma Kapsch. Ministerstvo dopravy s ní podepsalo dodatky k současné smlouvě, která měla původně skončit koncem roku. Za tři další roky dá stát společnosti Kapsch 5,27 miliardy korun.
Přidáno: 29.08.2016
Písečtí policisté obvinili devatenáctiletého řidiče vodního skútru, který v červenci způsobil smrt mladé ženy na Orlické přehradě. Obviněn je ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti.
Přidáno: 29.08.2016
Ministerstvo dopravy v neděli uzavřelo dodatek ke smlouvě se společností Kapsch o pokračování správy mýtného systému na maximálně tři roky za 5,27 miliardy korun. Součástí ceny je provoz mýtných bran za čtyři miliardy korun, poskytnutí součinnosti při předávání systému novému provozovateli, nákup nových palubních jednotek a zavedení služby jednotného evropského mýta (EETS).
Přidáno: 29.08.2016
Ministerstva obrany, práce a sociálních věcí a zemědělství nakupovala v letech 2013 a 2014 nehospodárně materiál i služby. Třeba za úklid platilo ministerstvo práce šestkrát více než ministerstvo obrany. Vyplývá to z prověrky, jejíž výsledky dnes zveřejnil Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ). Ministerstvo zemědělství chybovalo při placení za jazykové kurzy a ministerstvo obrany při nákupu kancelářských potřeb. Ministerstvo obrany sdělilo, že přijalo opatření, aby se chyba neopakovala.
Detail éčka
Detail
KódE1414
NázevAcetylovaný škrobový difosforečnan
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíV pekařském průmyslu se přidává do výrobků ke zlepšení hustoty.
ÚčinkyŠkrob se v těle rozkládá na neškodné látky, ale vysoké dávky sloučenin fosforu napomáhají nadměrnému vylučování vápníku z těla. V důsledku toho může být tělo citlivější na nedostatek vápníku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.