O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.09.2016
Soud v Šumperku dnes začíná projednávat případ podnikatele a vlivného člověka na Olomoucku Jaroslava Králíka (ČSSD). Obžaloba ho viní ze zpronevěry téměř milionu korun kvůli údajně neexistujícímu poradenství pro vodohospodářský projekt v Šumperku.
Přidáno: 26.09.2016
Dárce krve, který nakazil v Praze žloutenkou tři pacienty, půjde před soud. Policie případ uzavřela a státní zástupce na muže podal obžalobu. Případ se stal loni na podzim. Muž absolvoval placený odběr plazmy, jenže sám krátce předtím onemocněl a ani kontrolní testy žloutenku nezachytily. Plazma tak putovala až k pacientům. Bude to pravděpodobně poprvé, kdy budou české soudy takový případ řešit.
Přidáno: 26.09.2016
Po požáru v Kopřivnici museli hasiči v Moravskoslezském kraji opět zasahovat. Požár v neděli večer ochromil pekárnu v Ostravě-Martinově. Zaměstnanci stihli včas utéct, policisté areál uzavřeli.
Přidáno: 26.09.2016
Chátrající klášter v Lipníku nad Bečvou na Přerovsku patří mezi nejohroženější památky v Česku. Lipnické radnici se pro bývalou piaristickou kolej ze 17. století nedaří najít vhodné využití ani peníze na nákladnou rekonstrukci. Snaží se alespoň zabránit dalšímu chátrání.
Detail éčka
Detail
KódE1422
NázevAcetylovaný škrob adipát
KategorieStabilizátor, Zahušťovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíLátka se používá ke stabilizaci omáček a zálivek.
ÚčinkyNejsou známy žádné účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.