O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 01.10.2016
Na Tanvaldsku probíhají oslavy k zahájení 50. sezony Divadla Járy Cimrmana. Herci ze souboru se celý den střídají u telefonu ve speciálním call centru v Příchovicích, které spolu s pražským call centrem vybírá finanční pomoc pro lidi s poškozením míchy, se speciálními potřebami a zrakově postižené. Na kontě sbírky trvající od začátku září už je přes 100 tisíc korun. Call centra budou v provozu až do 19 hodin.
Přidáno: 01.10.2016
Nová centrální evidence přestupků začíná od soboty fungovat. Výtržníci nebo třeba drobní zloději můžou za opakované přestupky dostávat vyšší pokuty. Informace se budou v databázi uchovávat pět let. Přístup do ní budou mít mimo jiné obecní úřady, policie a justice.
Přidáno: 01.10.2016
Nezávislý kandidát na senátora za volební obvod Ústí nad Labem a starosta obce Malečov Petr Kůstka řídil opilý. Případ, za který jde k soudu za ohrožení pod vlivem návykové látky, se stal v srpnu, kdy politik nadýchal skoro 1,6 promile. S informací přišel sobotní .
Přidáno: 01.10.2016
Policie pátrá po trojici mužů, která v pátek odpoledne odcizila ze směnárny v Legerově ulici v Praze 2 valuty za několik set tisíc korun. Kriminalisté neznají jejich totožnost, kamerové záznamy ve směnárně ale jejich podobu zachytily.
Detail éčka
Detail
KódE1518
NázevGlycerol-triacetát
KategorieZvlhčující látka, Ochucovadlo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíTriacetin se přidává do potravin ke zvýraznění hořké chuti.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.