O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.09.2016
Soud v Šumperku dnes začíná projednávat případ podnikatele a vlivného člověka na Olomoucku Jaroslava Králíka (ČSSD). Obžaloba ho viní ze zpronevěry téměř milionu korun kvůli údajně neexistujícímu poradenství pro vodohospodářský projekt v Šumperku.
Přidáno: 26.09.2016
Dárce krve, který nakazil v Praze žloutenkou tři pacienty, půjde před soud. Policie případ uzavřela a státní zástupce na muže podal obžalobu. Případ se stal loni na podzim. Muž absolvoval placený odběr plazmy, jenže sám krátce předtím onemocněl a ani kontrolní testy žloutenku nezachytily. Plazma tak putovala až k pacientům. Bude to pravděpodobně poprvé, kdy budou české soudy takový případ řešit.
Přidáno: 26.09.2016
Nařčení z brutálního úniku informací, považuje policejní prezident Tomáš Tuhý za konstrukt s cílem destabilizovat vedení policie v návaznosti na reorganizační změny. A nepřímo ukazuje na olomoucké Vrchní státní zastupitelství. „Je velmi zvláštní, že se někdo může takovým příběhem takto intenzivně zabývat na základě vykonstruovaných faktů a nepravdivých údajů,“ říká Tuhý.
Přidáno: 26.09.2016
Škodu za padesát milionů korun způsobil nedělní velký požár obchodního komplexu v Kopřivnici na Novojičínsku. Hasiči a policisté teď procházejí spáleniště a pátrají po příčinách ohně. Budovu si prohlédne také statik.
Detail éčka
Detail
KódE1519
NázevBenzylalkohol
KategorieRozpouštědlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíLátka se používá jako rozpouštědlo aromat.
ÚčinkyV malých dávkách pravděpodobně neškodný, opatrnost nutná u lidí citlivých na kyselinu benzoovou.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.