O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 26.10.2016
Ministerstvo školství bude zjišťovat počty romských žáků a žáků ze sociálně znevýhodněného prostředí na školách. Tvrdí, že k tomu nepotřebuje souhlas rodičů.
Přidáno: 26.10.2016
Kancelář prezidenta republiky podala návrh na odložení exekuce kvůli pokutě za nerespektování rozsudku v kauze Ferdinanda Peroutky. Zjistila to Česká televize. Pokutu ve výši 100 tisíc korun má Hrad zaplatit do čtvrtka a podle televize nemá návrh zatím vliv na její splatnost.
Přidáno: 26.10.2016
Celé dvě třetiny občanů Česka nesouhlasí s prohlášením čtyř ústavních činitelů, ve kterém se distancovali od schůzky ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) s dalajlamou. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu agentury Median pro Český rozhlas. Většina lidí si také myslí, že by prezident Miloš Zeman měl Jiřího Bradyho vyznamenat.
Přidáno: 26.10.2016
Policie navrhla obžalovat šéfa společnosti Alkom Security Václava Růžičku a také soukromého podnikatele Radko Haška z podplácení zaměstnanců České pošty. Podle detektivů nabízeli luxusní zájezdy a statisíce korun, aby si udrželi a také získali lukrativní zakázky České pošty.
Detail éčka
Detail
KódE1519
NázevBenzylalkohol
KategorieRozpouštědlo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíLátka se používá jako rozpouštědlo aromat.
ÚčinkyV malých dávkách pravděpodobně neškodný, opatrnost nutná u lidí citlivých na kyselinu benzoovou.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.