O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 31.07.2016
Na slevových serverech lidé nakupují stále častěji. Loni na nich utratili přes tři a čtvrt miliardy korun. Přibývá ale i stížností. Některé firmy například nechtějí klientům voucher uznat.
Přidáno: 31.07.2016
Dosud u jeho jména figuroval znak protikorupční jednotky, napříště má mluvit za nově vznikající Národní centrálu proti organizovanému zločinu. Mluvčí Jaroslav Ibehej je tak dalším důstojníkem protikorupční jednotky, který v novém útvaru obsadí exponovanou pozici. Velitelé z někdejšího protimafiánského útvaru Roberta Šlachty jsou ve vedení nové centrály v menšině.
Přidáno: 30.07.2016
Pražské vrchní státní zastupitelství stále neví, jak bude fungovat Národní centrála proti organizovanému zločinu. Reorganizace části policie se přitom spustí už v pondělí, kdy se sloučí dva elitní policejní útvary - protikorupční a protimafiánský.
Přidáno: 30.07.2016
Přebytek státního rozpočtu ke konci července by měl být rekordní. Ministr financí Andrej Babiš z hnutí ANO to odhaduje na 73 až 75 miliard korun. S prezidentem Milošem Zemanem pak dnes v Lánech rozebíral také rozpočet na rok 2017 a znovu se pustil do sporu s ministrem vnitra Chovancem.
Detail éčka
Detail
KódE1520
NázevPropylenglykol
KategorieRozpouštědlo, Zvlhčující látka
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíSlouží jako rozpouštědlo barviv a aromat a součást povrchových filmů a setkáme se s ním například v nápojích či cukrovinkách.
ÚčinkyNejsou známy žádné nežádoucí účinky

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.