O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.10.2016
Česká republika si připomíná vznik samostatného Československa. Letošní oslavy ale kvůli neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu probíhají v napjaté atmosféře. Večerního ceremoniálu na Pražském hradě se vedle řady poslanců nezúčastní ani většina rektorů vysokých škol. Akademicii místo toho položili květiny u sochy TGM, večer se ještě setkají na Staroměstském náměstí v Praze.
Přidáno: 28.10.2016
Skoro polovina lidí nesouhlasí s tím, že se řada politiků v pátek nezúčastní oficiální oslavy státního svátku. Ukázal to bleskový průzkum agentury Median pro Český rozhlas, kterého se zúčastnilo přes tisíc lidí. Drtivá většina dotázaných i přesto podporuje udělení Řádu Tomáše Garrigua Masaryka pamětníkovi holocaustu Jiřímu Bradymu.
Přidáno: 28.10.2016
Média vytvářejí atmosféru strachu, proto nelze zveřejnit seznam kandidátů na státní vyznamenání. Pokud by tak nyní Hrad učinil, mohli by se někteří z vyznamenaných podle hradního kancléře bát přijít. V Českého rozhlasu Plus to řekl ředitel odboru protokolu prezidentské kanceláře Jindřich Forejt.
Přidáno: 28.10.2016
Řidiči jsou ze zákona povinni mít od 1. listopadu přezuto, pokud je na silnicích sníh nebo led. S výměnou letních pneumatik za zimní není nutné spěchat. Vzhledem k předpovědi počasí na následujících sedm dní nejsou zimní pneumatiky až tak nutné.
Detail éčka
Detail
KódE160f
NázevEthylester kyseliny beta-apo-8´-karotenové
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíToto oranžové přírodní barvivo se používá k barvení nealkoholických nápojů, sladkostí a zmrzlin.
ÚčinkyČást látky se v těle přeměňuje na Vitamín A

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.