O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 30.06.2016
Společnost Bio Natural Medical (BNM), která prodávala na předváděcích akcích ve svém sídle v pražských Holešovicích seniorům údajně ozdravující produkty za desítky tisíc korun, už zřejmě nefunguje. Zrušila všechny akce, neplatí nájem a nekomunikuje. Firmu několikrát v minulosti pokutovala Česká obchodní inspekce i Živnostenský úřad.
Přidáno: 30.06.2016
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) objevila dalších pět falšovaných výrobků. Podíl masa nebo mléčné sušiny byl nižší, než uváděl výrobce na obalu. V masových kuličkách a pálivé klobáse chybělo zhruba 15 procent masa. Falšované výrobky najdete v naší galerii.
Přidáno: 30.06.2016
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček z ČSSD odvolal kvůli střetu zájmů z funkce ředitele Fakultní nemocnice v Hradci Králové Romana Prymulu. Informoval o tom mluvčí ministerstva Ladislav Šticha. Prymula nařčení odmítá a hodlá se proti němu bránit.
Přidáno: 30.06.2016
Zástupci ministerstev financí a vnitra dnes podepsali dohodu o založení společného týmu specializovaného na boj proti nelegálnímu hazardu, takzvané Hazardní kobry. Tým je obdobou spolupráce obou resortů v boji proti daňové kriminalitě známé jako Daňová kobra. Novinářům to řekl náměstek ministra financí Ondřej Závodský.
Detail éčka
Detail
KódE161b
NázevLutein
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíŽluté přírodní barvivo se používá jako přísada do zálivek, mléčných výrobků, tuků a zmrzlin.
ÚčinkyLutein ve vyšším množství snižuje riziko rakoviny plic a zlepšuje zrak.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.