O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.10.2016
Televize Prima ve středu neodvysílala předtočený díl pořadu Show Jana Krause, jehož hosty byli Jiří Brady a ministr kultury Daniel Herman. V úvodu samotného pořadu vystoupila na Krausovo pozvání řada osobností, které komentovaly aféru kolem předávání státních vyznamenání 28. října na Pražském hradě. Podle vyjádření, které hosté poskytli Zpravodajskému webu Českého rozhlasu, zazněla v pořadu mimořádně ostrá kritika na adresu Hradu.
Přidáno: 27.10.2016
Televize Prima odmítá nařčení z cenzury. Proto odvysílá pořad Show Jana Krause s Jiřím Bradym, ministrem kultury Danielem Hermanem (KDU-ČSL), zpěvačkou Annou K. a hercem Romanem Štabrňákem ve čtvrtek v hlavním vysílacím čase od 20.15. Pořad bude mít ale upravenou podobu.
Přidáno: 27.10.2016
Důvodem pro neodvysílání dílu Show Jana Krause s Jiřím Bradym, Annou K. a dalšími podle Filipa Budáka z PR oddělení Primy bylo, že tvůrci včas nedodali kopii dílu. To ale dramaturgyně pořadu Simona Matásková odmítla. Podle mediálního analytika z Univerzity Karlovy Jana Jiráka je televize suverén a o dramaturgii programu může rozhodovat, jak chce. „Není to zásah ve smyslu útoku na televizi. Rozhoduje o ní ten, kdo do ní investoval," uvedl.
Přidáno: 27.10.2016
Ve Štěrboholské ulici v Praze v noci ze středy na čtvrtek hořela galvanovna. Jednoho člena ostrahy objektu museli ošetřit záchranáři. Hasiči během zásahu měřili únik nebezpečných látek do ovzduší, lidem v okolí ale nebezpečí nehrozilo, řekla mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová.
Detail éčka
Detail
KódE161g
NázevKanthaxanthin
KategorieBarvivo
VlastnostiNebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíPoužívá se k barvení potravin z rajčat. V ČR je povoleno pouze k barvení štrasburských párků.
ÚčinkyMůže snižovat citlivost oční sítnice.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.