O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.10.2016
Kancelář prezidenta republiky se nemusí omlouvat za výrok prezidenta Miloše Zemana v kauze Peroutka, i když jí to nařizuje pravomocný rozsudek. Za jeho nerespektování jí navíc nehrozí žádná pokuta ani exekuce. Nejvyšší soud totiž vyhověl návrhu Hradu a odložil výkon rozhodnutí soudů, které kanceláři omluvu nařídily. A to do doby, než rozhodne o dovolání v kauze. Podle Nejvyššího soudu by omluvou mohla Hradu vzniknout závažná újma.
Přidáno: 28.10.2016
Média vytvářejí atmosféru strachu, proto nelze zveřejnit seznam kandidátů na státní vyznamenání. Pokud by tak nyní Hrad učinil, mohli by se někteří z vyznamenaných podle hradního kancléře bát přijít. Českému rozhlasu Plus to řekl ředitel odboru protokolu prezidentské kanceláře Jindřich Forejt.
Přidáno: 28.10.2016
Česká republika si připomíná vznik samostatného Československa. Letošní oslavy ale kvůli neudělení vyznamenání Jiřímu Bradymu probíhají v napjaté atmosféře. Večerního ceremoniálu na Pražském hradě se vedle řady poslanců nezúčastní ani většina rektorů vysokých škol. Akademicii místo toho položili květiny u sochy TGM, večer se ještě setkají na Staroměstském náměstí v Praze.
Přidáno: 28.10.2016
Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu vyšetřují stavbu vědeckotechnického parku v Buštěhradu na Kladensku. Podle severu IHNED.cz mají podezření, že byla úmyslně předražena. Škoda je vyčíslena na 215 milionů korun, policisté obvinili dva muže.
Detail éčka
Detail
KódE162
NázevBetalainová červeň, Betanin
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíVínové barvivo se získává z červené řepy. Přidává se do mléčných výrobků, zmrzlin a některých kyselých potravin.
ÚčinkyNejsou prokázány žádné negativní účinky na lidské zdraví.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.