O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.07.2016
Teplý vzduch k nám znovu žene bouřky, které ojediněle můžou být velmi silné. Během odpoledne a večera dorazí do Čech a poté až do rána budou trápit Moravu a Slezsko. Meteorologové varují, že přívalové deště můžou zvednout hladiny menších toků.
Přidáno: 27.07.2016
Platy státních zaměstnanců, například policistů nebo hasičů, by se mohly zvýšit už od listopadu. Ministr financí Andrej Babiš z hnutí ANO během jednání vlády řekl, že peníze na to najde.
Přidáno: 27.07.2016
Tramvaj se ve středu odpoledne srazila u pražské Invalidovny s nákladním autem a vykolejila. Zdravotníci na místě ošetřili přibližně deset lidí, dalších šest rozvezli do několika nemocnic. U nehody zasahovali záchranáři, hasiči i policisté. Provoz byl mezi zastávkami Urxova a Invalidovna zastaven, tramvaje jezdily po náhradní trase.
Přidáno: 27.07.2016
Česko posílí ostrahu hranice s Německem, uvedl to ministr vnitra Milan Chovanec z ČSSD. Podle něj existuje obava, že by se neúspěšní žadatelé o azyl v Německu mohli pokusit odejít do okolních zemí. V souvislosti s děním v Evropě chce zároveň uspíšit přípravy plánu na ochranu takzvaných měkkých cílů. Policie bude ve větší míře spolupracovat s pořadateli kulturních, společenských a sportovních akcí.
Detail éčka
Detail
KódE173
NázevHliník
KategorieBarvivo
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíPoužívá se k barvení dekoračních cukrovinek.
ÚčinkyNejsou známy studie, které by se zaměřily na účinky tohoto barviva.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.