O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.05.2016
Senátoři dnes budou rozhodovat o rozšíření pravomocí Nejvyššího kontrolního úřadu. Ten by se mohl nově zaměřit také třeba na obce, zdravotní pojišťovny nebo veřejnoprávní média. Norma ale možná hlasováním neprojde, nepodpořil ji žádný z příslušných senátních výborů. Jednoznačnou podporu nemají mezi senátory ani nová pravidla pro omezení hazardu, která dnes budou schvalovat.
Přidáno: 26.05.2016
Řidiči autobusů chystají protestní akce. A to kvůli nízkým platům ve veřejné dopravě. Pokud vláda nestanoví minimální mzdu pro autobusovou dopravu, hrozí odbory dokonce i celorepublikovou stávkou.
Přidáno: 26.05.2016
Česko má sedmý geopark. Nejnovější přírůstek se rozkládá na území bývalého výcvikového prostoru Ralsko a nese i stejný název. Oblast o rozloze skoro 300 kilometrů čtverečních se má postupně přeměnit na přírodní rekreační oblast.
Přidáno: 25.05.2016
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš je po dnešním hlasování Poslanecké sněmovny o protikuřáckém zákonu "otrávený" z dění ve vládní koalici. Novinářům v Bruselu řekl, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) lže, když tvrdí, že to byli poslanci Babišova ANO, kdo zabránil přijetí vládního návrhu zákona.
Detail éčka
Detail
KódE200
NázevKyselina sorbová
KategorieKonzervant
VlastnostiNejsou známy nežádoucí účinky - Nejsou známy nežádoucí účinky
PoužitíKyselina sorbová zabraňuje růstu plísní, kvasinek a bakterií v potravinách, zejména v sýrech, marmeládách, sušeném ovoci, majonézách a nápojích.
ÚčinkyPři vnitřním použití kyseliny sorbové nejsou známy žádné negativní účinky. Pouze při vnějším použití mohou vznikat na pokožce alergické reakce jako kopřivka.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.