O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 27.05.2016
Nedávné výroky advokátky Kláry Samkové na sněmovním semináři o islámu začaly zajímat státní zástupce. Samková přirovnala ve svém vystoupení islám k nacismu a komunismu. Někteří pozvaní diplomaté včetně tureckého velvyslance pak kvůli tomu pak opustilo místnost.
Přidáno: 27.05.2016
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček z ČSSD v pondělí vládě znovu předloží návrh protikuřáckého zákona. Po dnešním mimořádném jednání koaliční rady to řekl premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD. Zákon ve středu sněmovna zamítla i kvůli hlasům koaličního ANO.
Přidáno: 27.05.2016
Radní schválili novelu Pražských stavebních předpisů, potvrdily ČTK dva zdroje z jednání rady. O podobu předpisů vedla Praha s ministerstvem pro místní rozvoj (MMR) a Evropskou komisí (EK) spory před dva roky. Novela předpisů vznikla ještě za předchozího vedení hlavního města, MMR ale jejich platnost pozastavilo. Po dnešním schválení nabudou účinnosti 1. srpna.
Přidáno: 27.05.2016
Českem projede další americký armádní konvoj. Zhruba 420 mužů v obrněných transportérech míří na cvičení do Pobaltí, které tam bude příští týden. Američané se zastaví v pražské Ruzyni, ve Vyškově a Přáslavicích, kde je čeká společné cvičení s českými vojáky.
Detail éčka
Detail
KódE217
NázevPropylparahydroxybenzoát sodná sůl
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíJedná se o konzervant, který je v ČR povolen pouze na určité druhy potraviny.
ÚčinkyU citlivých osob může způsobovat vyrážku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.