O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.07.2016
Úředníci resortů vlády Bohuslava Sobotky z ČSSD dostali za první pololetí rekordní odměny - dohromady přes 280 milionů korun. To je o necelých dvacet milionů víc než za pololetí předcházející. Ministři si ale stojí za tím, že si jejich podřízení bonusy zaslouží. Odměny určuje také služební zákon.
Přidáno: 24.07.2016
Poslankyně Kristýna Zelienková se na svém facebookovém profilu ostře pustila do hnutí ANO. Zároveň v prohlášení vysvětlila, proč jeho řady v pátek opustila. Podle šéfa hnutí Andreje Babiše se poslankyně s hnutím rozcházela především v otázce migrace. Zelienková tvrdě kritizuje nejen diskuzi uvnitř hnutí, ale i samotného Babiše a politiku hnutí na komunální úrovni.
Přidáno: 24.07.2016
Nečetli jste o víkendu zprávy? V editorském výběru vám přinášíme nejdůležitější události, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Svět upíral zrak především na dění v Mnichově, kde útočník zastřelil 9 lidí. Očitým svědkem události byla i Češka. Zájem i nadále poutá také třaskavé dění v Turecku. Turisté, kteří se chtěli dostat z Doveru do Calais, si ve frontách počkali až 16 hodin. Podle Britů poslali Francouzi na hranice jen jednoho úředníka. A ten nestíhal. A zajímavé zprávy nechybí ani na domácí půdě. Ministerští úředníci si letos (opět) rozdělili rekordní odměny. A psychiatři varují - vězení lékaře Jaroslava Bartáka nenapraví.
Přidáno: 24.07.2016
Cyklista Vladimír Vidim - český rekordman v jízdě na vysokém kole má za sebou úspěšně zatím nejdelší cestu. Po trase přes česká města najel víc než tisíc kilometrů. A to kvůli dívce s onemocněním svalstva.
Detail éčka
Detail
KódE217
NázevPropylparahydroxybenzoát sodná sůl
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíJedná se o konzervant, který je v ČR povolen pouze na určité druhy potraviny.
ÚčinkyU citlivých osob může způsobovat vyrážku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.