O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 28.05.2016
Skupiny amerického konvoje postupně přijíždějí do kasáren ve Vyškově, kam se vojáci vydali z Prahy. Celkem má konvoj mířící přes Česko na cvičení do Pobaltí asi 420 vojáků a 225 kusů vojenské techniky. U silnice ve Vyškově je čekalo pár rodičů s dětmi, ale také asi desítka odpůrců ze strany Národní demokracie. Jeden z nich chtěl konvoj zastavit tím, že se postavil před jedno z vojenských aut. Policie ho ale rychle vyvedla.
Přidáno: 28.05.2016
Účastníci Pouti smíření absolvují 32 kilometrů dlouhou trasu. Připomínají si takzvaný pochod smrti, který v roce 1945 museli z Brna do Pohořelic absolvovat muži, ženy i děti německé národnosti. Desátý ročník pochodu v opačném směru, tedy směrem do Brna, začal u památníku odsunu v Pohořelicích.
Přidáno: 28.05.2016
Celostátní sněm dnes na jednání v Praze rozpustil extremistické hnutí Blok proti islámu (BPI). Předseda rozpadlého bloku Martin Konvička hned založil spolek nazvaný Iniciativa Martina Konvičky. Ve volbách chce prý podpořit vznikající stranu Alternativa pro ČR. Část delegátů se domnívá, že za rozpuštěním hnutí stojí snaha vyhnout se placení smluvní pokuty. Podle Konvičky je ale důvod jiný, jméno Blok proti islámu prý bylo příliš poškozeno.
Přidáno: 28.05.2016
Českým pacientům by se mohl zhoršit přístup k nejmodernějším lékům. Počet lidí, kteří během klinických studií zkouší nové přípravky, v posledních letech klesá a snižuje se i množství projektů na testování léků. Farmaceutické firmy totiž přesouvají vývoj do států, které jsou levnější a rychleji povolují studie.
Detail éčka
Detail
KódE219
NázevMethylparahydroxybenzoát sodná sůl
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíJe obsažen v pekařských výrobcích. V ČR je povolen, ale značně omezen jen na určité druhy potravin.
ÚčinkyU citlivých osob může způsobovat vyrážku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.