O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 01.10.2016
Nově spuštěná Centrální evidence přestupků má technické problémy. Systém, díky kterému by měli třeba výtržníci dostávat za opakované přestupky vyšší pokuty, špatně komunikuje se základními registry. A to s ním práci prakticky znemožňuje. Technici už pracují na odstranění problémů, zjistil Český rozhlas.
Přidáno: 01.10.2016
Na Tanvaldsku probíhají oslavy k zahájení 50. sezony Divadla Járy Cimrmana. Herci ze souboru se celý den střídají u telefonu ve speciálním call centru v Příchovicích, které spolu s pražským call centrem vybírá finanční pomoc pro lidi s poškozením míchy, se speciálními potřebami a pro zrakově postižené. Na kontě sbírky trvající od začátku září už je přes 130 tisíc korun. Call centra budou v provozu až do 19 hodin.
Přidáno: 01.10.2016
Mluvčí Hradu Jiří Ovčáček odmítl, že by článek Hitler – gentleman z roku 1937, o jehož nálezu v sobotu informovalo Právo, byl tím článkem, na který prezident Miloš Zeman odkazoval. Uvedl to na dotaz ČTK. Zeman loni tvrdil, že novinář Ferdinand Peroutka uveřejnil v časopise Přítomnost článek s titulkem Hitler je gentleman.
Přidáno: 01.10.2016
Nová centrální evidence přestupků začíná od soboty fungovat. Výtržníci nebo třeba drobní zloději můžou za opakované přestupky dostávat vyšší pokuty. Informace se budou v databázi uchovávat pět let. Přístup do ní budou mít mimo jiné obecní úřady, policie a justice.
Detail éčka
Detail
KódE219
NázevMethylparahydroxybenzoát sodná sůl
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
PoužitíJe obsažen v pekařských výrobcích. V ČR je povolen, ale značně omezen jen na určité druhy potravin.
ÚčinkyU citlivých osob může způsobovat vyrážku.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.