O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 24.05.2016
Pondělní bouřky napáchaly škody za miliony korun. Vyplývá to z vyjádření oslovených pojišťoven. Na konečný účet za to, co kroupy, blesky a prudké deště způsobily, je však ještě brzy. Bouřky totiž na řadě míst škodily i dnes a podle meteorologů to tak může být až do pozdních večerních hodin.
Přidáno: 24.05.2016
Přes území České republiky na konci týdne projede další americký vojenský konvoj. Američané míří z německé základny přes Česko do Pobaltí na cvičení NATO Saber Strike 2016, během přesunu však stihnou i společné cvičení s českou armádou.
Přidáno: 24.05.2016
V Česku se na většině území dnes odpoledne a večer místy opět vyskytnou silnější bouřky, doprovázené přívalovým deštěm, kroupami a nárazy větru. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí ve Středočeském kraji pro Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko, Kolínsko a Kutnohorsko. Dále pro celý Pardubický, Královéhradecký a Liberecký kraj, Vysočinu a celou Moravu.
Přidáno: 24.05.2016
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) se sejde s biskupem Václavem Malým. Chce s ním mluvit o otevřeném dopise, ve kterém biskup poukazuje na "přílišnou horlivost" policistů.
Detail éčka
Detail
KódE231
NázevOrthofenylfenol
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíTato látka je účinná především proti plísním a používá se k ošetření citrusových plodů a také jako pesticid zemědělských plodin. V ČR je povoleno pouze k ošetření kůry citrusových plodů.
ÚčinkyKonzervant může způsobovat nežádoucí reakce, ale jeho aplikace na kůru nekontaminuje plod uvnitř.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.