O nás Kontakty
V tuto chvíli nejste přihlášen(a).  |   Přihlásit     Registrovat
Aktuální zprávy z domova
Přidáno: 23.07.2016
Čtyři chlapci ve věku osm až dvanáct let utrpěli popáleniny na letním táboře v Oldřichovicích na Frýdecko-Místecku. Děti při organizovaném workshopu měly sledovat chemické reakce. Podle záchranářů při tom vzplanul zřejmě technický benzin, který chlapce popálil.
Přidáno: 23.07.2016
V souvislosti s útokem v Mnichově, při kterém v pátek večer 18letý útočník zastřelil devět lidí, dostali policisté hned několik hlášek o střelbě v dalších částech města. Nakonec se ukázalo, že v těchto případech šlo o falešný poplach, zřejmě způsobený panikou mezi lidmi. Záběry z mnichovského útoku se také začaly okamžitě šířit po sociálních sítích. Objevily se ale i mnohé podvržené fotografie a videa.
Přidáno: 23.07.2016
Policie odvolala kontroly na česko-bavorských hranicích. V noci je nařídila kvůli útoku v mnichovském nákupním centru. Němečtí policisté původně pracovali s verzí, že po střelbě jsou tři útočníci na útěku. Nakonec šlo ale jen o jednoho střelce - osmnáctiletého Němce íránského původu. Zabil devět lidí, a pak sebe. 16 zraněných je v nemocnici.
Přidáno: 22.07.2016
Poslankyně Kristýna Zelienková opustila hnutí ANO, za které byla do Poslanecké sněmovny zvolena. Zelienková už dříve kritizovala politiku hnutí ANO i vlády. Šéf hnutí Andrej Babiš odchod Zelienkové očekával, podle něj se ANO s poslankyní rozešlo především v otázce migrace.
Detail éčka
Detail
KódE232
NázevOrthofenylfenolát sodný
KategorieKonzervant
VlastnostiMůže způsobit alergickou reakci - Může způsobit alergickou reakci
Nebezpečná přísada - Nebezpečná přísada
PoužitíTato látka je účinná především proti plísním a používá se k ošetření citrusových plodů a také jako pesticid zemědělských plodin. V ČR je povoleno pouze k ošetření kůry citrusových plodů.
ÚčinkyKonzervant může způsobovat nežádoucí reakce, ale jeho aplikace na kůru nekontaminuje plod uvnitř.

Copyright 2012 duchna.cz, všechna práva vyhrazena

O nás | Pro partnery | Kontakty
www.rettigova.cz www.bio-life.cz www.viet-info.cz

Proinvence, s.r.o.

Truhlářská 1108/3

Praha 1

Czech Republic
info@duchna.cz


Jsme internetový portál zaměřený nejen na potraviny a jídlo. Cílem portálu Duchna.cz je propojení všech oblastí gastronomie, poskytování aktuálních informací a to vážnou i zábavnou formou.

Developed & Designed By 5Q, spol. s r.o.